• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: to je ale užitečné zvířátko :-DD
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Jídlo schovávám všechno. Jedna žere igelity a druhá obsahy... nicméně, teď jsem se docela pobavila :) Z posledního plechu perníku mi zbyl jeden kousek, který nikdo nechtěl, a k tomu jsem včera dělala plech výbornýho broskvovýho koláče s drobenkou. No a vždycky jsem všem nabízela novou buchtu a k tomu na talířku ten osamělý perník.. asi dva dny se mu všichni vyhýbali. Pokaždé jsem ho opět schovala za dvířka i s tou novou buchtou. Před chvílí si byl starší syn nandat buchtu a zapomněl pekáč na lince... už perník řešit nemusím, Sněhule velmi odborně objevila jediný zajímavý kousek pečiva v pekáčku a celý ho sežrala :D Drobenka je netknutá!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: To poslední zátiší!!! :D
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: prihlasim je-D
    GIO
    GIO --- ---
    kluky neee,)
    SARRI
    SARRI --- ---
    btw. neni svetovy rekocd k nejdelsimu ocasu .. co se prihlasit? ;DD
    Longest tail on a domestic cat | Guinness World Records
    http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/longest-tail-on-a-domestic-cat
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: uf:) ale tak je to znameni:)
    GIO
    GIO --- ---
    tečka je krasna, sice tintitko, ale krasne,))
    SARRI
    SARRI --- ---
    btw holky dneska se mi zdalo, ze jsme si poridili treti ori .. byl to kocour .. teda kote zatim jeste ve sny .. jmenoval se Kraken (neptejte s eme proc; )) a byl spodni pulkou tela hnedej teckovanej a horsi casti tela cervenej (jakoze fakt rudej!!) ;DD
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: hele uz ji asi nedam,) holt Kuba ma cernou a ja tečku:)
    GIO
    GIO --- ---
    no neni povahove k nam, je velky introvert, je hodne vazna, chtela by mit jednoho cloveka spis pro sebe. jak jsem s ni sama doma a nikde zadne dalsi zvire ci dite v okoli, tak si mi sedne na klin a vrni, a je stastna takze je dost soliterni, tim mi pripomina auroru...
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GIO: cim Ti nesedi?
    GIO
    GIO --- ---
    Lórien here



    GIO
    GIO --- ---
    hele jeste je furt "volna". i kdyz mam na ni asi tri zajemce, ne a ne se rozhoupat, aby si ji od vezli, takze je furt " k mani".))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: ta černá je nádherná
    GIO
    GIO --- ---
    no do roka pod nuz nepujde rozhodne, ale dve kocky nekastrovane asi nechci, Roura jde v breznu..
    GIO
    GIO --- ---
    jediny, co mi na orientalkach schazi, jsou modre oci, ano...,)
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: no ocasy maji teda holky taky nekonecne, po mamince.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no ona je uchvatna typove, povahove trosku slozitejsi, ale co bychom pro ni neudelali, ze.))

    a holky po ni moc nejsou povahove.) akorat malicko suva, ale ta je taky spis jina, Roura neni introvert
    GIO
    GIO --- ---
    ta posledni cerna jde do sveta na mazlika, protoze povahove mi nesedi..a nechci prodavat zvirata do chovu, nasi cernou kastrovat nebudu, jen tečku, neboť je mrňous.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam