• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: doraz, mam jednu cernou furt jakoze volnou, protoze tri zajemci jsou mi malo:)) znas me:))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    achjo pozvěte mě někdo pomazlit ušatý koťátka :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ponožky do mísy s vodou házíval Ernesto. teď už tahá ručníky a mikiny, ty se tam nevejdou.
    SARRI
    SARRI --- ---
    haha, jsou vsechny fakt vtipny ;D

    Izzina si nosi svoje hackovany mysicky do misky s granulema, obcas jsou tam i tri .. pri kazde prilezitosti je vezmu a hodim nekam do bytu .. za 10min je tam apson jedna zpatky ;D
    GIO
    GIO --- ---
    no Aurora stipe uctenky, ponozky, a hazi to do misky s vodou...
    mladata hlavne kradou svoje mavatka, kdyz je nekam odlozim pred Agátou..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    čepice a ponožky a ručníky a mikiny.... kořist. čím větší tím lepší
    SARRI
    SARRI --- ---
    kradou vam saly a cepice? nasi maji totiz nejradsi hackovane mysky na hrani .. tak vychazim z toho, ze je povazuji za vetsi koristi

    nedavno byla u nas na navsteve mama a kocour ji pritahl z predsine vitezoslavne za ohromneho revu jeji bilou kasmirovou salu, ze ji jako nema zapominat jen tak na botniku asi ;DD
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Tak kočky dosáhly dalšího levelu úklidu. Musím dávat z dosahu koupelnovou předložku. Až do včera pouze na skříňku, tam na ní ležely. Na zemi na ni blily a občas ji počůraly. A včera jeden vymyslel (a chytnou se toho všichni), že s ní jsou vypárat nitě a polykat je.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    APRILMOUSE: Tak Fuňák chce i pytlík i obsah. Včera zožral gumičku a následne ju s gráciou vyblil. Príde mi, že po tete Pocke a mame Sněhu podedil tie najlepšie vlastnosti.
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: nojo, ale ona se tak tvari i na nas.-D proto ji rikam Suva z nudli, protoze tenhle otraveny kukuc hazi furt, ale ono to k nim sedi:)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: černá má přesně takový ten vzdorný puberťácký výraz typu Matka prudí.
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: mile pohledy co:)
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: To jsou vyslovene 2D kocky :P
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAIKOR: jj vyřešila moje dilema ohledně plýtvání jídlem :D fakt jsem ten kousek nechtěla házet do koše, ale vůbec jsem na něj neměla chuť :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: to je ale užitečné zvířátko :-DD
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Jídlo schovávám všechno. Jedna žere igelity a druhá obsahy... nicméně, teď jsem se docela pobavila :) Z posledního plechu perníku mi zbyl jeden kousek, který nikdo nechtěl, a k tomu jsem včera dělala plech výbornýho broskvovýho koláče s drobenkou. No a vždycky jsem všem nabízela novou buchtu a k tomu na talířku ten osamělý perník.. asi dva dny se mu všichni vyhýbali. Pokaždé jsem ho opět schovala za dvířka i s tou novou buchtou. Před chvílí si byl starší syn nandat buchtu a zapomněl pekáč na lince... už perník řešit nemusím, Sněhule velmi odborně objevila jediný zajímavý kousek pečiva v pekáčku a celý ho sežrala :D Drobenka je netknutá!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: To poslední zátiší!!! :D
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: prihlasim je-D
    GIO
    GIO --- ---
    kluky neee,)
    SARRI
    SARRI --- ---
    btw. neni svetovy rekocd k nejdelsimu ocasu .. co se prihlasit? ;DD
    Longest tail on a domestic cat | Guinness World Records
    http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/longest-tail-on-a-domestic-cat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam