• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: presne tak. neni to o plemeni/rase ale o konkretnich kusech vhodnych..
    GIO
    GIO --- ---
    ja nemluvim o jejich kockach, moje byly hodne a mirne taky. ale obecne je ctyrka co vim co se vzteklounu a zraneni tyce dost povestna. nemluvim konkretne o kusech pani stenickove a moje kocky to taky snasely dobre, ale ze bych je doporucila(ty svje) jako felinoterapeuty, to ani smykem.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: jo, ty to myslíš obecně, tak to jo. Jako já si spíš myslím, že se prostě u žádné zooterapie nedá brát žádné plemeno, vždycky to musí být o povaze daného jedince a hlavně taky o tom, aby majitel dokázal poznat, jestli je na to to dané zvíře vhodné, jeslti ho to baví a jestli ho to příliš nevyčerpává. Prostě dbát v první řadě na pohodu zvířete.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: tak to jsem teda nikdy nevidela. Jeji kocky byly vzdycky i v rukou stewardu jako beranci.
    GIO
    GIO --- ---
    btw ke mne byla take vzdy velice mila.
    GIO
    GIO --- ---
    a kdyz to vezmu zevrubne, podivejme se, kdo na vystavach " v cizim prostredi" dela obvykle nejvetsi bordel.. kdyz je vezme do ruky nekdo cizi a pod..imho jsou proste vhodnejsi plemena, nebo jednotlivci bez puvodu.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: a s čím ti nechce pomoct? Ke mě je ochotná a milá až až.
    GIO
    GIO --- ---
    a proc ho protlacovat? ja siamky a ori moc jako felinoterapeutky neshledavam vhodnymi.. jako samozrejme kus od kusu,a le ty moje moc ne... na to jsou ty kocky moc velke osobnosti, jsou vhodnejsi modely...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SAFIRUS: jo, to je ten rozhovor se Stěničkovou, ten byl fajn :)
    SAFIRUS
    SAFIRUS --- ---
    Český rozhlas Brno (archiv - Apetýt)
    http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3575475
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: skoda,ty byses mi jako nova panicka urcite libila:)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    YENNEFER: to je jeden z důvodů proti :D mám trošku problémy s krmením zvířat jinými zvířaty :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    APRILMOUSE: já myslím, že kočkám by se taky líbil :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jako já teď domů nepřinesu nic, prostě je to tu příliš složité. I když tajně toužím po křečkovi :D :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    jezzis taky bych sla hned neco pomazlit, ale nemuzu .. pac bch si chtela hned jedno odnest a navic ho stejne nemuzu prinest domu ;D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Já si nechci ODVÉZT kočku, ale oňuchat miminka a pěkně je zase vrátit :D zákeřňačky :)
    GIO
    GIO --- ---
    to treti je osh n 25? na fotkach vypada cernocerne
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: doraz, mam jednu cernou furt jakoze volnou, protoze tri zajemci jsou mi malo:)) znas me:))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    achjo pozvěte mě někdo pomazlit ušatý koťátka :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ponožky do mísy s vodou házíval Ernesto. teď už tahá ručníky a mikiny, ty se tam nevejdou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam