• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nejake delicate grancle na citlivy zaludek by nepomohly? Na rozjezení třeba žloutek? Ten naše kočky milujou.
    GIO
    GIO --- ---
    ja mam se zradlem opacny problem, nez maikor, Lorien zere narazove, protoze je trsne vybirava, nejradsi by se kojila jeste ted,) a jak je mala, vetsinou neco z toho co sezere hned vyblije, bud ze nepokouse granule, nebo se naladuje najednou moc.. a ja bych potrebovala aby pribrala... jen tak neco nesni navic, tak nevim, cim ji dovykrmit, a aby to neblila.. tvaroh mo nechce, ale nezkousela jsem ho ochutit glukopurem..vcera jsem ji dala teleci vyvar, jen zatrasla nozicou a sla pry, kdyz ji vyvarem zaiju maso nebo konzervu, trochu si da, ale nic moc, nejcasteji se precpe prave narazove granulema, nebo zhlta srdicka, kolem kterych pul dne chodila a ofrnala se a pak vrhne.. co s ni s blaznivkou? pripadne existuje neco co ten zaludecek mrnavy treba uklidni, aby nebyl tak vyhazovaci? jine problemy nema, kadi, cura, je vesela..
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Schwalbe: taky jsme byli až po očkování... A chápu té. Jen jsem tím chtěla říct, že ne každý je sociálně zdatný a to na obou stranách :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Schwalbe: tak třeba pro mě byla dojezdova vzdálenost docela zásadní... Na koťata jsme se byli podívat třikrát a jezdit tolikrát na otočku přes půl republiky je asi nejen pro nás nic moc :-) a dotazem stejne nezjistis jak chov vypada a jestli jsou zvirata zdrava a jake maji podminky... a na druhou stranu musím říct, že i některé chovné stanice jsou dost zvláštní... Napisu dotaz na kótě, popisu svou představu, atd a spousta lidí vůbec neodpoví, jedna paní mi nabídla dospelou kočku, která byla chovná, ale nehodila se ji a narazila jsem i na stanici kde o návštěvy nestali a koťata posílali přepravní společnosti....
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Nojo, konzum světu stále vládne... Však se neptají jen na cenu ;)
    CORIM
    CORIM --- ---
    SCHWALBE:
    GIO: Mate je moc rozmazleny ...
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    V sobotu se byli kluci vyfotit: mám mrtě fotek, ale nechci to tu spamavat, takže aspoň tahkle:

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LEENVECKA: ryby kočkám max 1 x týdně. Nesmíš se na to dívat jako na lidi, jo.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MAIKOR: co nejakou dietni rybu? treba tresku nebo tak neco?
    GIO
    GIO --- ---
    no a za chvili bude samy aurin, bylo by fajn kdyby jedla malinko i neco jineho, to chapu, tez jsem mela takovou odbornici..
    GIO
    GIO --- ---
    maly mi moc maso zrat nechteji, tedy varene, syrove jo, ale nesmi byt moc cato, dva dny po sobe nezerou nic stejneho:)
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: aa tak venkovky tez resi, kocoury mam takove kolozube uz a ti s tim maji problem, tak holt muz vic kraji:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: namletý u nás milostpán habešák nežere, že prý to není maso. Rusák totéž, ale ten potřebuje drobné kostičky, jelikož prý kočka jeho hodnoty nebude otevírat tlamu nebo co.
    Jelita to jsou, venkovky takové věci neřeší.
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    mám dobrý zkušenosti s tímto od Madel
    Odstraňovač pachů Deox Odor Zero 500 ml | DROGERIE MADEL
    http://www.drogerie.cz/neutralizer-pachu-a-osvazovac-textilii-deox-odorzero
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: proc rozemlit? nemaji zuby?.))
    hele my teda taky krajime nadrobno, bo jsou lini kousat,ale mlit jim to teda nebudu:)) i Soph snedla i granule, lautr bezzuba.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: na takovy moje pokusy mi z vysoka prdi :(( uznava leda grancle nebo kapsicky. Ani syrovy ani vareny doma nezere.
    GIO
    GIO --- ---
    tyjo ja mela kastratky siamky a do jidla jsem je musela vylozene nutit...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Seniory mela pred tim, ted jsem zkusila light. Rozdil nepozoruju. Jidlo dostava rano a vecer, pres den drobnosti. Zvraci zpravidla rano a pritom vece kdyz jdu spat (cca kolem 23), tak nejake zbyle grancle od vecere v misce byvaji.
    Pristi tyden jdeme s venkovkou Gaspesii na kastraci, tak se asi poptam doktora i na Elzu.
    Jako resenim by asi bylo, kdyby byly grancle k dispozici furt, ale to by se za chvilku opravdu neunesla. Jak je kastrat, tak zere pokazde, kdyz jde kolem.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAIKOR: citlivka na jídlo je habešák. Zatím to vypadá, že mu vyhovuje čerstvé (syrové nebo vařené) jídlo 3x denně. Po vyladění dávky má dostatatečný hlad, aby žral i nepopulární věci a vyluxuje misku za pár minut. Pak chvíli chodí, že by chtěl ještě, ale plné bříško ho do 15 minut uspí a je po loudění.

    Pokud nevydrží 12 hodin bez jídla, dávám večeři na dvě části - větší někdy večer a menší těsně před tím, než jdeme (my lidi) spát. Snídaně je za 8 hodin od té chvíle.

    Nepomohlo by to?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAIKOR: no, na zvracení šťáv mám lansoprazol, ale já jsem člověk s refluxem, ne kočka....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam