• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: který máš? Naše minikočky potřebují krytý maxizáchod. A u všech nás štvou slabé stěny, které se prohýbají, a nerovné dno, které se blbě vybírá lopatkou.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: ID ONDRASEEEK ho ma co si pamatuju
    GIO
    GIO --- ---
    v albertu
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: videla jsem to na konci roku v akci v alberu, prislo mi to docela dobry, ale ja mam obri zachod od catit, s filtrem, a zatim jsme s nim spokojeni
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: jo pasta to ej dobry napad, dneska neco koupim a zkusim to..
    GIO
    GIO --- ---
    no koteci mliko me napadlo, dala jsem ji trochu nutrilonu pro dceru a ani se toho nedotkl, ale budu kouset dal, diky:)

    spis ji budu muset kdyz jsem doma xkrat denne nutit neco malo sezrat a hlidat aby u toho nesedela dyl no..
    GIO
    GIO --- ---
    no ona prave nezhlta nejak extra moc.. ale automaticky davkovac, to by mmusela byt oddelena od ostatnich, holky ji vetsinou najednou, jak jde jist jedna, pridaji se ostatni
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GIO: co zkusit ty granule michat s kotecim mlikem? aby z toho byla takova hustsi kase?
    GIO
    GIO --- ---
    no pribinak jsem nezkousela, pravda, ale tvaroh mi nezere a zlutek tez ne.. zkusim nejake citlivejsi granule jeste, ma koteci no..
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Gio: pribinak se zloutkem? Naskrabane hovězí se zloutkem? Vnitřnosti ti výblije i dospěla kočka když se tím prezere... To samy když je to moc tekuty
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nejake delicate grancle na citlivy zaludek by nepomohly? Na rozjezení třeba žloutek? Ten naše kočky milujou.
    GIO
    GIO --- ---
    ja mam se zradlem opacny problem, nez maikor, Lorien zere narazove, protoze je trsne vybirava, nejradsi by se kojila jeste ted,) a jak je mala, vetsinou neco z toho co sezere hned vyblije, bud ze nepokouse granule, nebo se naladuje najednou moc.. a ja bych potrebovala aby pribrala... jen tak neco nesni navic, tak nevim, cim ji dovykrmit, a aby to neblila.. tvaroh mo nechce, ale nezkousela jsem ho ochutit glukopurem..vcera jsem ji dala teleci vyvar, jen zatrasla nozicou a sla pry, kdyz ji vyvarem zaiju maso nebo konzervu, trochu si da, ale nic moc, nejcasteji se precpe prave narazove granulema, nebo zhlta srdicka, kolem kterych pul dne chodila a ofrnala se a pak vrhne.. co s ni s blaznivkou? pripadne existuje neco co ten zaludecek mrnavy treba uklidni, aby nebyl tak vyhazovaci? jine problemy nema, kadi, cura, je vesela..
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Schwalbe: taky jsme byli až po očkování... A chápu té. Jen jsem tím chtěla říct, že ne každý je sociálně zdatný a to na obou stranách :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Schwalbe: tak třeba pro mě byla dojezdova vzdálenost docela zásadní... Na koťata jsme se byli podívat třikrát a jezdit tolikrát na otočku přes půl republiky je asi nejen pro nás nic moc :-) a dotazem stejne nezjistis jak chov vypada a jestli jsou zvirata zdrava a jake maji podminky... a na druhou stranu musím říct, že i některé chovné stanice jsou dost zvláštní... Napisu dotaz na kótě, popisu svou představu, atd a spousta lidí vůbec neodpoví, jedna paní mi nabídla dospelou kočku, která byla chovná, ale nehodila se ji a narazila jsem i na stanici kde o návštěvy nestali a koťata posílali přepravní společnosti....
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Nojo, konzum světu stále vládne... Však se neptají jen na cenu ;)
    CORIM
    CORIM --- ---
    SCHWALBE:
    GIO: Mate je moc rozmazleny ...
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    V sobotu se byli kluci vyfotit: mám mrtě fotek, ale nechci to tu spamavat, takže aspoň tahkle:

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LEENVECKA: ryby kočkám max 1 x týdně. Nesmíš se na to dívat jako na lidi, jo.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MAIKOR: co nejakou dietni rybu? treba tresku nebo tak neco?
    GIO
    GIO --- ---
    no a za chvili bude samy aurin, bylo by fajn kdyby jedla malinko i neco jineho, to chapu, tez jsem mela takovou odbornici..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam