• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    hehe no tentokrat jsme nenechali nci nahode a byly do nich vpraveny tablety.. protoze dostat do nich pastu to je nadlidsky vykon a jeste to bylo vsude, na mne, na zdech na zemi, poplivaly se navzajem, doufam, ze to ze sebe pak aspon trochu umyly.))
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: mas vymalovano novou zelenou barvou? aspon tak to vypad au nas kdyz se pokusim do Izziny vpravit tu orcervovaci pastu .. cuza!
    GIO
    GIO --- ---
    a nikdo nemame ani skrabanec, ale kocky utrpely ujmu na hrdosti trosku.)) na chvilku
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: jsou to mala kotata takze behem prvnich peti mesicu to bylo potreti, dospelaky odcervuju co pul roku..
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    jak často odčervujete?
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    YENNEFER: vsichni bez ztraty kyticky :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: kolik je zranění a kdo skončil na aru? :-))
    GIO
    GIO --- ---
    ale nesly to docela dobre posleze..)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: jsme je trochu nasraly nooo .)
    GIO
    GIO --- ---
    SHAMPOO: to jim teda nebasti, thajky tusim maji podsadu, narozdil od sia a a ori.) ale ja teda mela i siamku s podsadou, jak chodila ven, vyvinula se:))
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: to je ted doufam mam, cernoty jsou plnohodnotne a zdrave...tecka trochu sternum ma, ale mylsim, ze se to jeste spravi, je to spis jeji vyzablosti..

    jo pravda, zelene oko uplne dokonale nemaji, ale tak neni jim jeste ani pul roku, podle me jeste dobarvujou...
    GIO
    GIO --- ---
    jinak vcera jsme nase ori sia trio s doktorkou a anabel odcervovaly...to bylo:))
    GIO
    GIO --- ---
    tak oprava, umrel v sedmdesatych letech.. asi sedmdesat dva... babicka si ho nechala privezt vlakem jako minikotatko, ji prijela mnoukajici krabice.
    GIO
    GIO --- ---
    najdu vam fotku siamaka me babicky, ktery zemrel v roce, kdy jsem se narodila... mel osm kilo a byl to mastodont co si otviral dvere ze zeme.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: Jakožto vlastník koček s odznaky potvrzuju.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHAMPOO: imho každá kočka líná, a to inverzně k barvě nábytku, černé kočky vypustí chlupy na prostěradlo, bílé na černý kožený gauč. Kočka z odznaky pak má možnost línat všude :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SHEALA: já právě koukala že jsou rozdělené a že je u nás někdo má , tyhle původní hlavičky a děsně tam vychvaluje že nelínají, ale to jim nebaštím jako :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHEALA: v podstatě to tak je, rozhodně to bylo dřív jedno plemeno - siamské. Dnes jsou to dvě plemena a thajky jsou u fife uznané teprve krátce.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHAMPOO: jsem myslela že thajské jsou ty původní siamské, znakaté, ale s kulatou hlavou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam