• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jejich prvni kocka, ze? nebo nevedi jaky to je zmenit prostredi kocce uplne?

    btw chodite jako chovatele na kontrolni navstevy treba a nechavate si nejaka prava ve smlouvach na odebrani zvirete? nektery lidi tohle povazujou za sikanu ze stran chovatelu, ale v dnesni dobe je to imho temer nutnost ..
    GIO
    GIO --- ---
    no...ja se snazim to radsi moc nesledovat... protoze to by mihrablo a jeste bych si to brala osobne:) my jsme ji tady totiz tejrali a oni ji zachranili, to tak zatim vypada.)

    ajo a jednu noc byla zalezla za vanou, no tragedie, uz druhy den psali jak se od nich nehne a leze po nich,a le ta prvni noc.. jako lidi nemaji zadou trpelivost, pritom jsme jim to asi tricetkrat opakovali, at ji daji aspon den dva uplne klid a nestresuji ji velkym zajmem, nez se sama rozkouka, no... neposlouchali asi.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    ja bych tem lidem normalne davala quiz jestli vedo co si berou za plemeno nez si je vezmou

    furt se divej jak jsou hubeny,
    ze jsou ukecany a ze rvou kdyz nemaj kociciho partaka
    ze jsou kontaktni atd
    GIO
    GIO --- ---
    asi hodne luxuju, dite leze po dome))

    jinak pani, co ode mne ma Lili, napsala na FB, ze konecne kocicka po jeji peci nema kozich jako bahno, a le je krasne leskla, no ehm.. ode mne odchazela leskla jak psi kulky.))) kdo je vidi, rika, ze jsou jak nalestene kremem na boty.)) no lidem se nezavdecis asi..

    jo a ze ji mmusi poradne vykrmit.. no my jsme ji totiz asi vubec nekrmili.) ony jsou proste stihle, to jen tak nevykrmi, nebo z ni udela vytahany brich tak akorat:-(
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: jo to se pokusi vydyndat z mamky, ale ted je u nas, tak nemuze do sveho archivu.)) to byl megakocour proste, ale foto bude jen cernobile.)
    GIO
    GIO --- ---
    Lota je ma zelenejsi, novejsi fotku nemam, ale mam je v planu dneska fotit
    GIO
    GIO --- ---
    ale mslim ze uz tu byla
    GIO
    GIO --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    hehe no tentokrat jsme nenechali nci nahode a byly do nich vpraveny tablety.. protoze dostat do nich pastu to je nadlidsky vykon a jeste to bylo vsude, na mne, na zdech na zemi, poplivaly se navzajem, doufam, ze to ze sebe pak aspon trochu umyly.))
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: mas vymalovano novou zelenou barvou? aspon tak to vypad au nas kdyz se pokusim do Izziny vpravit tu orcervovaci pastu .. cuza!
    GIO
    GIO --- ---
    a nikdo nemame ani skrabanec, ale kocky utrpely ujmu na hrdosti trosku.)) na chvilku
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: jsou to mala kotata takze behem prvnich peti mesicu to bylo potreti, dospelaky odcervuju co pul roku..
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    jak často odčervujete?
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    YENNEFER: vsichni bez ztraty kyticky :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: kolik je zranění a kdo skončil na aru? :-))
    GIO
    GIO --- ---
    ale nesly to docela dobre posleze..)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: jsme je trochu nasraly nooo .)
    GIO
    GIO --- ---
    SHAMPOO: to jim teda nebasti, thajky tusim maji podsadu, narozdil od sia a a ori.) ale ja teda mela i siamku s podsadou, jak chodila ven, vyvinula se:))
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: to je ted doufam mam, cernoty jsou plnohodnotne a zdrave...tecka trochu sternum ma, ale mylsim, ze se to jeste spravi, je to spis jeji vyzablosti..

    jo pravda, zelene oko uplne dokonale nemaji, ale tak neni jim jeste ani pul roku, podle me jeste dobarvujou...
    GIO
    GIO --- ---
    jinak vcera jsme nase ori sia trio s doktorkou a anabel odcervovaly...to bylo:))
    GIO
    GIO --- ---
    tak oprava, umrel v sedmdesatych letech.. asi sedmdesat dva... babicka si ho nechala privezt vlakem jako minikotatko, ji prijela mnoukajici krabice.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam