• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: no, presne..:)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: no tak kdo to napustil!
    GIO
    GIO --- ---
    jako nektere kcoky jsou vodou facinovany,a le radsi ji jen sleduji, Kordula blahe pameti zase desne rada behala po vane, jednou do ni zuchla a pamatuju si ten vyjeveny a utrpny vyraz, kdyz z ni vystrelila a pak se asi pul hodiny na rucniku pod vanou snazila ten hnus ze srsti odstranit a jeste mi nadavala, ze ja za to muzu))
    TESAY
    TESAY --- ---
    GIO: ok

    GIO: vím jak jsi to myslela. O víkendu jsem byla u bratra a nadšení kočky, když jsem si šla mýt ruce bylo boží - úplně jsem na tu její libůstku zapomněla.
    GIO
    GIO --- ---
    TESAY: hele ony nektere kocky vodu rady maji,a le to neznamena, ze je ma majitel kazdy tyden vysamponovat... mi se nektera kotata taky cakala v trochu napustene vane nebo sprchovem koute, s vekem to vetsinou vymizelo, tyhle vodu nesnasi))) jsem si tak rikala, ze skoda, ze Lilith neni jako Aurora povahove, ta by ji to koupani dost vytmavila, se obavam.)))
    GIO
    GIO --- ---
    Aurorka jde na kastraci v kvetnu, pristi kotatka pripadne od Loth,) pristi rok asi.. ale pisu si te.))
    TESAY
    TESAY --- ---
    Vím, že to nebude případ Lilith, ale matka našeho kocoura vodu a koupání miluje. Jen uslyší téct vodu už je tam. Plave v napuštěné vaně, dává hlavu pod kohoutek s tekoucí vodou atd. Z koťat je takto vodomilné jen jedno :D.
    TESAY
    TESAY --- ---
    GIO: pokud do příštích Aurořiných koťat nebude mít Loki společníka, tak s námi počítej.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MART1NKA: taky jsem nase zrudy nechavala pres Velikonoce doma samotny, dokonce 4 noci. Jen v sobotu je prisel zkontrolovat kamos, jestli vykazuji zakladni zivotni funkce. Siamator dokonce ani nezlikvidoval cely byt, i susak s pradlem vydrzel. Vyjimecne me ani neserval a je extremne mazlivej. Britak podle me zas jako obvykle vubec nezaregistroval, ze jsme pryc :D
    GIO
    GIO --- ---
    (to nenapsala, ale myslim, ze takhle nejak se vidi, jako jeji spasitelka)
    GIO
    GIO --- ---
    jako ta by ji asi nevratila, vzdyt ji vpodstate vysvobodila z te spinave diry, kde trpela hlady a umolousanosti.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    ANABEL_LEE: tak taky to nechápu, ale co už s tím... lidi se zvířatama dělají i horší věci a většina ani moc neví, jak se zvířetem zacházet... paní si snad raději měla pořídit furbyho...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    YENNEFER: imho to koupani ji trochu vadit bude, ale tak kdyz to nebude nic horsiho... spis nechapu tu potrebu honit si ego nekde na fejsbukach a pomlouvat nekoho jineho, kdyz se ji to nelibi, tak ma kocku vratit nebo si to proste vyrikat z oci do oci, no ale to jsou proste lidi z jineho sveta nez ja
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: jinak je to spíš strašpytel a většinou to vypadá takhle:

    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: jojo to jsem tu psala, ze opici laska asi kocce vadit nebude.. ale zamrzi to no...je piplas, vybiras komu je das a pak se dockas tohohle.))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: kašli na to... paní asi bude trochu zvláštní, ale na druhou stranu - o kočku se stará, k veterináři ji bere, takže zvíře trpět nebude a to je to hlavní ne?
    TESAY
    TESAY --- ---
    MART1NKA: u nás když je někdo nemocný, tak se od něj kocour vzdaluje jen na žrádlo a wc. A pokud onemocní dcera, tak žaluje, když zdrhá z postele.
    GIO
    GIO --- ---
    TESAY: jezis to by bylo skvele:)) ale pozde bycha...,)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: priste asi holt kotata distribuovat jen po kamaradech, kde si to pripadne muzes vyrikat z oci do oci.
    TESAY
    TESAY --- ---
    GIO: jsem se měla dřív rozhoupat a měla by jsi ji pod drobnohledem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam