• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    TESAY
    TESAY --- ---
    GIO: pokud do příštích Aurořiných koťat nebude mít Loki společníka, tak s námi počítej.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MART1NKA: taky jsem nase zrudy nechavala pres Velikonoce doma samotny, dokonce 4 noci. Jen v sobotu je prisel zkontrolovat kamos, jestli vykazuji zakladni zivotni funkce. Siamator dokonce ani nezlikvidoval cely byt, i susak s pradlem vydrzel. Vyjimecne me ani neserval a je extremne mazlivej. Britak podle me zas jako obvykle vubec nezaregistroval, ze jsme pryc :D
    GIO
    GIO --- ---
    (to nenapsala, ale myslim, ze takhle nejak se vidi, jako jeji spasitelka)
    GIO
    GIO --- ---
    jako ta by ji asi nevratila, vzdyt ji vpodstate vysvobodila z te spinave diry, kde trpela hlady a umolousanosti.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    ANABEL_LEE: tak taky to nechápu, ale co už s tím... lidi se zvířatama dělají i horší věci a většina ani moc neví, jak se zvířetem zacházet... paní si snad raději měla pořídit furbyho...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    YENNEFER: imho to koupani ji trochu vadit bude, ale tak kdyz to nebude nic horsiho... spis nechapu tu potrebu honit si ego nekde na fejsbukach a pomlouvat nekoho jineho, kdyz se ji to nelibi, tak ma kocku vratit nebo si to proste vyrikat z oci do oci, no ale to jsou proste lidi z jineho sveta nez ja
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: jinak je to spíš strašpytel a většinou to vypadá takhle:

    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: jojo to jsem tu psala, ze opici laska asi kocce vadit nebude.. ale zamrzi to no...je piplas, vybiras komu je das a pak se dockas tohohle.))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: kašli na to... paní asi bude trochu zvláštní, ale na druhou stranu - o kočku se stará, k veterináři ji bere, takže zvíře trpět nebude a to je to hlavní ne?
    TESAY
    TESAY --- ---
    MART1NKA: u nás když je někdo nemocný, tak se od něj kocour vzdaluje jen na žrádlo a wc. A pokud onemocní dcera, tak žaluje, když zdrhá z postele.
    GIO
    GIO --- ---
    TESAY: jezis to by bylo skvele:)) ale pozde bycha...,)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: priste asi holt kotata distribuovat jen po kamaradech, kde si to pripadne muzes vyrikat z oci do oci.
    TESAY
    TESAY --- ---
    GIO: jsem se měla dřív rozhoupat a měla by jsi ji pod drobnohledem :)
    GIO
    GIO --- ---
    ANABEL_LEE: no uz jsem ji napsala, ze ji kdyztak dodam kopii zpravy od veterinare,)) ale obavam se, ze by to stejne zpochybnovala:D takovi lide, ty nepresvedci nic, maji svou pravdu, ze.)
    no ... ze jsem si tu Lili taky nenechala....
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Musím pochváliť Fuňáka. Bez ujmy a bordelu vydržali 3 noci doma sami, kým sme boli na Slovensku. Doniesla som si suvenýr hroznú rýmu, ležím v posteli a trpím. A Fuáček ma príde na zavolanie zalahnúť a poňuňať.
    GIO
    GIO --- ---
    ANABEL_LEE: vid, to je neskutecna nehorazna drzost..navic ja na to mam nekolik svedku,)))
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: hele ale Tecka s Lili se narodily na veterine, tak kdyby neco, mas vet zaznam o porodu :)
    GIO
    GIO --- ---
    navic ma prvni orientalku, takze vi vpodstate hovno, s prominutim, ale placat nesmysly na netu je tak snadne, ze.. no hlavne at se kocka ma fajn, ja to vydycham a prestanu to sledovat a bude..
    GIO
    GIO --- ---
    no ja na minule taky,a le tentokrat to teda moc neklaplo zda se.. pani je proste takova jednodussi a od toho se vse odviji, si myslim.. no nemela bych si to asi brat tak osobne, ale moc mi to nejde..:-( kazdy kdo ty kocky videl, je chvalil jak jsou krasne... oni tihle se o ni taky urcite staraji hezky, mozna to bude az opici laska a to kocce asi vadit nebude, ale jeji socialni vnimavost , to je jine tema no..
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: je urcite mladsi jo? to je dobra drzost rict to nekomu kdo videl na vlastni oci jak vypadla z Aurory... no a vubec, budes si muset delat kotata jen pro sebe :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam