• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GIO: Ano, OSPOK (orgán sociálně právní ochrany koček) se už chystá :D
    awwwwww krásný
    SCHWALBE: ještě jedno awwwww
    GIO
    GIO --- ---
    :))

    no.. ja si setrim jeden slot na sealpoint, ale nevim nevim no, uz tri kocky mi prijdou moc.. ale nedam je.
    GIO
    GIO --- ---
    ta maminka je ale velice elegantni.. opovaz se mit seychelloise kotata, ja uz dalsi zvire doma mit nemuzu:))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: taťka se líbí mě :-))) a na koťata jsem teda hodně zvědavá :-)
    GIO
    GIO --- ---
    akorat teda typove neni ani po jednom..
    GIO
    GIO --- ---
    mama
    GIO
    GIO --- ---
    taka mam je podle meho gusta no:)
    GIO
    GIO --- ---
    jo ona je ze seychely?
    GIO
    GIO --- ---
    to vis ze ma, oni jsou dokonce bikolori co vypadaji v tech skvrnach uplne jak standard mourek.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: nemá ona v té skvrně proužky, nebo se mi to jen zdá? :-)
    GIO
    GIO --- ---
    bradu nema, bo holka no...
    GIO
    GIO --- ---
    jak se mi zepredu moc nelibi, ciste subjektivne, nejsem na tyhle bicolory, tak profil ma teda boží!
    GIO
    GIO --- ---
    fotky? tak fotky.. holky vcera mely pul roku,) jsou matne, podvyzivene a od pohledu zanedbane, socialku na mne!




    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: jo. Fotkíííí :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: Víš co... já jsem za tři a půl roku práce ve službách zahrnující téměř denní kontakt se zákazníky přišla o iluze o lidech. Jakožto kavárenský povaleč a čtyřiadvacetikarátový intelektuál jsem si byla myslela, na základě úvahy Podle sebe soudím tebe, že každý přece musí chtít být světu užitečný, každý musí usilovat o to, aby byl co nejlepším člověkem, každý uvažuje hlavou, ne prdelí... atd., ale zjistila jsem, že to tak fakt není. Nějakou dobu mě to trápilo a štvalo a pak se ve mně něco zlomilo a došlo k jakémusi vysvobození. Někdo zatlouká šrouby? Nu, pokud to nejsou moje šrouby, tak je to sice debil, ale je to jeho problém. Jak jen může? No, může, a koneckonců jsme svobodná země a každý má právo být tak debilním debilem, jak se mu jenom zachce. Jakkoli to zní banálně, je to hrozně osvobozující pocit.
    Prostě si řekni, že je trhlá - ale že žít s tím musí ona, ne ty.
    (A ukaž nějaké fotky.)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: no, kočka krámská dojížděcí by mi nevadila jako tak, protože jsou kočky, kterým tenhle typ ruchu nevadí, ale to už je kus od kusu. Ovšem, jestli je k tomu ženská obecně pitomá....
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: tak buď ráda a naštvat se nenechej :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: u nás taky nakonec docela dobré načasování - kočka bude pomalu končit a já pomalu začínám :)))
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: vydrz,) ja kocku hned po prijezdu do porodnice mezi dverma podala chovatelce a ta si ji odvezla na kryti,) jinak by mi tu halekala a budila cerstve mimino.))) nacasovani klaplo, kdyz zacala, byla jsem v porodici:))
    GIO
    GIO --- ---
    no, nekdy to prijde az kdyz kote odjede, tomu se zkratka neda vyhnout..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam