• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: zníš našňupnutě, ale samozřejmě chápu... blbý je, když takhle nějaká rasa přijde do módy... ty neprodáváš nic do chovu?
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: a taky jsem se chtěla zeptat... když narazíte na nějakou tu množírnu, oznamujete to někam? případně dělá s tím pak někdo něco? já jen vím, že se občas někde objeví zátah na množírnu psů, o kočkách jsem zatím neslyšela...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SHAMPOO: to je krásnej plyšáček....

    SCHWALBE: tak dokud budou lidi, kteří si chtějí pořídit značkové zvíře za dva tisíce, tak budou množitelé... zase mi přijde trochu nefér předpokládat, že každý je množitel... jinak má krásně divokou barvu a vidím dobře steh?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    řvousenka

    GIO
    GIO --- ---
    no Aurora ano.. Tlapou bez drapu rozdá pohlavky. Ostatní kocky radsi zdrhnou nebo se nechají mordovAt
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    vychovávají vám kočky děti? Kocourovi, pokud se něco nezdá, tak dá facku tlapou a potom dotyčného hryzne do hlavy nebo do nosu, ale jen tak jakoby skoro něžně :-))) samozřejmě, cítit to je a moc příjemné to není, ale nikdy nezůstanou stopy po zubech nebo tak něco...
    GIO
    GIO --- ---
    no spis nestihly utect:)) a bila je ve strehu, kdy rozda facky.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GIO: nechá ze sebe dělat polstář :) awwww ji má fakt ráda :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: ja jsem premyslela, co to ma na te fotce vpravo na sobe, a ono to apartne prehozene pyzamko, aha :D
    GIO
    GIO --- ---
    a vsimnete si apartniho pyzamka prehozeneho lezerne pres raminka, madam si buduje styl uz v utlem veku, vcera nosila na krku plavecke bryle misto nahrdelniku.
    GIO
    GIO --- ---
    ano, to je jeji bezny vyraz.)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: Tecka jak se blahosklonne tvari
    GIO
    GIO --- ---


    Aga se taky rada kocha, ale Aurora ji sleduje, co kdyby mordovala moc, to by pak byl nutny vychovny zasah.))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    krása, je radost se pokochat tak nádhernýma a zdravýma zvířátkama..
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no a ony se jim strihaji:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: ty štětičky na uších jsou ťuťu :)))
    SARRI
    SARRI --- ---
    ted jsem zahlidla i siamskou holcicku krasnou co hleda domov, ale uz ji sem nebudu davat radsi :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    ten je nádhernej....
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TESAY: Hledáme nový domov pro krásného orientálního kocourka s PP, ve vybarvení lilová ticked tabby, s výrazně zelenýma očima.
    Kocourek jménem Caramello Sia Alicia*CZ, starý 1 rok a 4 měsíce pochází z naší chovatelské stanice. Tento úžasný tvoreček se dostal do milující rodiny do Prahy, paní ale dostala velmi silnou alergii. Snažila se nějaký čas vše vydržet a překonat to, ale její stav se zhoršuje. Celá rodina je z toho velmi smutná, včetně malé dcerky, protože Karlíček, jak mu říkají, má opravdu fantastickou povahu. Je velmi vázaný na lidi, obrovský mazel, takový, jaký byl, když jako 3 měsíční chlapeček opouštěl naší CHS.
    Karlíček je již dávno vykastrovaný, 100% čistotný a zdravý, ze zdravého testovaného chovu.
    Pro více vzájemných informací mne, prosím, kontaktujte do zpráv.
    Jeho cena je 4 000 kč a nachází se u rodiny v Praze, pro kterou je jeho odchod opravdu velmi těžký, ale nejde to jinak, proto společnou silou sháníme tu nejlepší novou rodinku.
    TESAY
    TESAY --- ---
    SARRI: odkaz se mi neotevře. Copak se tam píše?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam