• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: jak jste poznali alergii na kuře?
    Aneb habešák má nějaký problém, podezření je i na alergii, ale určit se to moc nedaří.
    GIO
    GIO --- ---
    a ted jaka je to kocanda, sice s alergii na kure, ale jakmile jsme to odhalili, zacala silit a rust a je to tygrica!.)
    GIO
    GIO --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: je to tečka ocividne. ja mam akorat cokoladu, fotka nekde bude:)
    CORIM
    CORIM --- ---
    SCHWALBE: Tecka ´rozpadle nesouvisle tygrovani mimo jine.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: a to černý bude fakt černý? :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: hele ja se v tom prd vyznam, ale z prvni fotky mi prisly ty tecky spis jak prouzky a z druhy uz zase spis jak tecky,ale co jsem tak pochytila, ze se stejne ty prdolky jeste budou casem vybarvovat takze kdo vi co z ni nakonec vyroste :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: jo tak z tohodle uhlu uz je to lepsi :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: zrovna před chvílí jsem kolegyni ukazovala dobyho a náhodou jsem koukla, že máte přírůstky... a krásný!!!!! a že jich je!
    GIO
    GIO --- ---
    LEENVECKA: vis, co ma v rodokmenu , nebo to natahnes.. nebo se to vekem jeste slije, pripadne rozpadne.)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: jak na ty prdolce poznas tecky? ja akorat vidim prouzky ehm.
    GIO
    GIO --- ---
    kdo rika, ze si vymyslis, ja mela kocku s permanentni riji taky, a ne jednu..jen proste jsem rada, ze kryt v deviti mesicich nemusim..ta , co mi mrouskala furt, byla Sophia, podarilo se ji vykastrovat az v roce a pul.
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: vsak si to po sobe precti tady v tom postu, ty si myslis, ze nevim co znamena zanaseni tela hormony..? ale kryt kocku v deviti mesicich je pro mne totalni nesmysl. nedospela psychicky, kor siamka...ktere v hlave dospivaji o dost pozdeji.. holt maji smulu, ze jsou male a lehke, a tak po fyzce strance jsou rychlejsi, nez po psychicke. tedy jeste jednou. pokud nebude mrouskat kontinualne, nedostane HA, ani nebude nakryta, je to proti memu presvedceni.
    GIO
    GIO --- ---
    no ja nastesti falesky nezaznamenala a rije polevily, takze doufam, ze vydrzime o dost dele pres rok veku. jinak nemam prvni chovnou kocku, a nemam prvni siamku, myslim, ze mi nechybi zkusenosti s neustale mrouskajicimi zviraty, Soph kvuli tomu nesla poradne vykastrovat napriklad, ale kryt kocku v deviti mesicich - rad nerad - proste odmitam. ona to chvilku s prazdnymi cykly vydrzi, do tri let to nebude.
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: sorry, ale mi kocka mrouska od pul roku, tu proste nenakryjes.) ted nastesti na par tydnu prestala a ostatni nemrouskaji vubec, hitparada. vsadim se, ze cerna zas zacne co nevidet ted.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: díky, uvidíme, jestli z toho něco bude :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: jj, jsem si toho vědoma. Kocour už je nachystanej, kočka skoro taky, už jen doočkujem leukozu a při další říji jede na výlet.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: no to mas pravdu. Kdyz chodila do sprchace, tak jsem si piskala. Ale aspon se Tonik naucil zavirat si dvere do pokojiku :)
    APRILMOUSE: asi to zkusim, kdyz se to da pouzit i do prani, to by kohlo byt fajn.
    Jako je mi jasne, ze uplne to odsmradit nepujde, ale kdyby to stahlo na pulku, bylo by to fajn.
    YENNEFER: nojo, u stare prikryvky bych to i prezila, ale pak koupim novou a u ni by me mrzelo, kdybych ji mela za pul roku vyhodit.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    TYRKYS2: je to určitě úhlem pohledu, ale je to takovej bobek hubenej :) Obvzlášt proti Sněhuli, která při chůzi vypadá, že bude mít každým dnem další koťata. Jinak my máme doma chladno i v létě, takže spíme pod peřinou všichni :) i když aktuálních 22 stupnů znamená, že mi koukají ramena :D
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    APRILMOUSE: Ono je to taky asi úhlem fotky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam