• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BESTIEVSAMETE: minulý kocour žil několik měsíců ve stoupačkách, žrát chodil v noci, nebo když nikdo nebyl doma a pil vodu ze záchodu, tak hlavně trpělivost...
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    MAR_TINA: Mam :-) a uz si dala kočička alespoň dva kousky,tak prestavam silet. Je legrační,furt odněkud vycuhuje..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BESTIEVSAMETE: vážíš misky? Nám kočka zobala 10g granulí den, což pár dní stačí, ale nepoznáš to.
    A vývar zkus. Má všechno jídlo původní od chovatele?
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GENTIANA: souhlas :) já po ní fakt nechci, aby mě milovala po dni, pro mě za mě může žít ve skříni rok... mně jde o to, aby se najedla alespon když tady nejsme. je tu dva dni a nedotkla se ničeho.. :-/ Jinak po nás celou noc lezla a hrála na nakukování, je to sranda, vždycky jdou nejdřív uši a pak kočka. Oblezla celej byt a vlezla kam mohla. ale nejí a nepije. to mi dělá starost.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    LEENVECKA: Jdu na to. Pořad nic,nechali jsme ji 4 hodiny samotnou doma.. A ani to nepomohlo. Trubka malá :(
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já nevim, no, já jsem asi bezcita, ale Tähti měla škopek granulí od chovatelky, škopek vody... a prostě jsem ji nechala být. Jo, mluvila jsem na špičku ocasu čouhajícího zpoza ledničky a tak, ale když jsem viděla, že ji to moje lezení pod nebo za nábytek nervuje, tak jsem toho nechala. Nažrala se, když jsem nebyla doma a jak byla zvědavá, tak na mě chodila někde zpoza roha koukat. Když jsem se pak rychle otočila, tak jsem v lepším případě viděla prchající kočičí zadek. No, za týden už prchala pomaleji a za měsíc za mnou chodila, spala mi na hlavě a do všeho mi kecala.
    Ono se to poddá.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    BESTIEVSAMETE: vyvar a do toho rozmixovat aspon trosku neceho na zahusteni.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    LEENVECKA: Jj,postrilala jsem tu vsechno carnipem. Kozlík koupím...
    Jídlo zatím odmítá (konzervicky,tvaroh,kuřecí prso,pamlsky... :-/ )
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Zatím nejedla. Kdykoli ji dam misticky tam,kde je (ne přímo před ni,jen poblíž) zmeni schovku. Za chvíli jdeme pryč,tak snad ...
    Jinak ale zvědave nacuhuje a v noci nas i ocichavala :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Klidne bych zkusila i santu, nakapat nekam kozlik a uplacet jidlem :)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    BESTIEVSAMETE: mně bydlel kocour pod postelí měsíc, než začal vylejzat i v mý přítomnosti, byla jsem z toho zoufalá,
    vydrž, je to frustrující, těšíte se na mazlení, ale dej tomu čas.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Plnit misku, vyprazdňovat bedýnku a počkat, až ti prostě jedné noci vleze pod deku.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GENTIANA: :-) Okej. Ja jen nevím,jak ji pomoct. Statečně přešla do druhy místnosti a zalezla do nejspodnejsiho suplete skříně.. Nejedlá,nepila,necurala :-/ a asi ani nespala. Nechala jsem je tam teď s přítelem,on je větší neznous a cita,nez sem ja. Tak uvidime :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Když jsem si pořídila siamku, tak jsem asi dva týdny věděla, že mám kočku, podle úbytků v misce a nových hovínek. Občas jsem koutkem oka zahlédla prchající kus kočky nebo nějaký pohyb pod nábytkem. Pak to přešlo.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Mno.. Ještě stále sedí pod gaučem. Nevím, jestli máme Kočku, nebo sochu :-/ ráda bych ji to usnadnila, ale asi usneme... tak třeba se otrká lépe bez nás..:-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    YENNEFER: tak to je pak vše v pořádku :D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAIKOR: já to pochopila tak, že dorazily ty krabice .-)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    krabice nevyhozovat! Pro kočku budou zajímavější než jejich obsah ;))
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Přišly kočičí potřeby (a to uz některý máme doma ;) )


    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    až budou teď moje kočky na dovolený u koček rodičů, tak doufám, že se konečně naučej aportovat. ať to hraní s nima mám snazší :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    krabice!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam