• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Jednu noc byla bez nas a je z ni úplná prilepka (po nezbytném semnoukani = kočičího servani,co sme si to dovolili :)) )


    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: ten pohled vypada dost vymluvne :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: útok klonů? :))
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Co máte všichni s těma želvama a zlem? Máme jednu klasickou tříbarevku, no svá trochu je, ale nic děsnýho... A Teď Firuška má taky bejt tříbarevka (původní panička mi ukazovala nějaký znaky na tlapičkách) a je to nejmilejší tvor pod sluncem :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SCHWALBE: orientalni zelva, to musi bejt dobry zlo :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: sorry, králíka nedám. Měli jsme ho jako mazlíčka leta, nejsem schopná to ani sníst.. Zkusím ale králíka v nějaký plechovce, jestli to applaws nebo někdo dělá :)

    Mimo to, teď bude 2 noci sama, tak bude mít čas přemýšlet :-) (my jedem dneska večer a přijedem v neděli po poledni a krmič přijde zítra po poledni, žádná hrůza, ale třeba si něčeho kousne, když nebude mít komu nadávat :-D )
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Okej, už jsme za obložený chlebíčky. Kočka chrní kdekoli přilepená na nás a neustále se dožaduje mazlení.. :-) Je tedy načase trochu zahýbat s důvěrou a ostříhat ji drápky (jinak totiž další nápor mazlení nepřežijeme).

    Jo a objevila jsem teda granulky, který žere a nemají v sobě obiloviny (N/D) a ty taky laskavě sní, i když k tomu má dost připomínek. Po tom ale, co po Hillskách 2x blinkala, sem je nekompromisně vyhodila.
    Jinak boj s měkkým pokračuje, milostivě si kousla Christopherusky, ale Topstein ignoruje, applaws v plechu taky /kuře i tunáka), applaws kapsičky taky..:-D
    Nad vývarem se ofrněla, dá si trochu tvarohu, s hovězím mě poslala kam slunce nesvítí :-D

    Mimochodem, nejvíc miluje Gympet pamlsky a Gympet pastu, kterou jsem ji koupila na blití a podporu chutě k jídlu :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    BESTIEVSAMETE: u nas pouzivame kocky jako dekoraci :))

    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Nejlepsi prolejzacka pro kočku je knihovna z Ikey :))

    GIO
    GIO --- ---
    BESTIEVSAMETE: ony jsou to proste kocky s velmi vyhranenym nazorem no.))
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tak holky ahoj,ja jsem Firenza a rozhodla jsem se,ze těm svejm dvojnozcum dovolím me pohladit. Az sem se z toho rozpredla jako trakturek. Ted sem z toho teda tak překvapena,ze si sem tam zasycim... Ale uz je mi u nich docela dobre :)


    GIO
    GIO --- ---
    Aurora taky neustale komentuje, proste se ji furt neco nezda a je schopna zvanit cely den.. maly hoky mnoukat moc neumi, jedna tak pipa a druha vydava skripavy zvuk ale spis horky vzduch teda.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Pocina mňouká furt! Už se rozklíčovávat nesnažím, je to cokoliv mezi: Kristova noho nelez do tý vany, nebo se utopíš! a Tady jsem! Tady! úú! No tady!
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GENTIANA: Nejsme ještě tak daleko, aby šla na dotek, když jsem vzhůru.. (když spím, nebo si kočka myslí, že spím, tak mě očichává :-D ) ale máš pravdu, nějaký hranice ji nastavit musíme..

    SCHWALBE: Tam už jsme s mužem oba... Copak Firuško? Mnaaaaaau! no ono ti něco chybí? Mnaaaau! ale nene, pusinko.. mnaaaaaaau :-D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: To uznávám. Ale něžně odstrčit nebo jinak naznačit, že v pět ráno ne, toho bych se nebála, už proto, že si člověk zadělává na celoživotní potíže.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Kocour se dožaduje koček? :-D Já myslela, že mrouskaj kočky :-)

    Jinak díky, slzím smíchy a půlka kanclu se po mě otáčí... Myslím, že ráno to bylo v překladu něco jako - vstávej, smrdíš a táhne to z tebe až ke mně, tak si mě alespon všímej. ne že zase budeš dřív tomu chlupatýmu vařit kafe, než se budeš věnovat mně. Fuj, tohle nechci, já chci ty dobroty, kterejma mi podstrojuje ten druhej. Mnau! To už se zase meješ? běž někam s tou vodou..

    Nicméně zpráva zachycena - nepodléhat kočičímu mnoukání v domnění, že kočička děsně trpí.. (a s polštářkem ještě počkám :-D )
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BESTIEVSAMETE: Prvni rok jsem se snazil rozklicovat kazdy mnouknuti, ale dosel jsem k zaveru ze vetsine pripadu proste jen prudej :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Siamčí mňoukání zní nezkušenému uchu zoufale, ale časem se to naučíš rozeznávat.
    Ranní dožadování se pozornosti jsem řešila ránou polštářkem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam