• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tak zase jednou řvouseňák náš, ten jeho vážněj pohled :) ale fakt je, že by na sobě nechal dříví štípat.

    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    TESAY: nááádhernej
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: tak to on je závislák největší. Srovnání snese jen s Pocinkou. Pouliční kočky se sem nedostanou a sousedovic jsou očkované, odčervené (máme stejného veterináře) a ani ty si sem netroufnou.
    TESAY
    TESAY --- ---
    Loki jako důkaz :)

    TESAY
    TESAY --- ---
    TESAY: a ještě musí napsat, že kocour chodí ven hlavně proto, že když my jsme byli na zahradě, tak on za prosklenou stěnou řval jak tygr. On je kontaktní a je spokojený jen tehdy, kdy nás má plně pod kontrolou. Teď jsem v práci, tak spí vedle na křesle (pracuju z domova).
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: Loki je venku jen na vodítku (10m), chodí jen po naší zahradě a výhradně jen před našim domem (bydlíme ve slepé ulici, kterou tvoří pět dvojdomků - hlavní je daleko).
    V ulici máme tři ps a čtyři kočky - všichni bydlí doma, ale přes den mají volnost. Loki jako jediný má kšíry, které mu nebrání v tom, aby lovil ptáky (už má na svědomí 4ks) a to je venku jen když jsme na zahradě my.
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: brání si své území a nesnese aby mu jakákoli kočka, nebo pes vlezl na jeho zahradu, nebo se procházel/a v blízkosti našeho domu. Všechny rázně vyprovodí a je jedno, že pes má o 10kg víc než on. Jediné zvíře které mu nevadí, je 4m kocourek od sousedů - toho má rád a hrají si spolu. Možná je to tím, že ho zná od maličkého kotěte (sousedka ho našla u popelnic v krabici a vypiplala) a nebere ho jako soupeře.
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: já už doma jednoho mám, proto pokud jednou budeme pořizovat druhé kotě, tak chci holku. On je strašný závislák, ale taky mlátí všechny kočky a ps v okolí :D.
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: škoda.
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: jezuskotku, kdyby to byla holka, tak ji beru -HNED!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: on ještě roste. Ale nápad je to dobrý. Až syčáci dokončí růst, necháme jim ušít vodítka :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BESTIEVSAMETE: ty mu právě nesedí, volný krk a těsný hrudník. A jsou všechny takový nanicovatý. Asi budu hledat v obchodě pro malé psy.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Mno.. Uz nechce jinam. Ani když sem zavřela vršek :-)

    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    MAR_TINA: Od Trixie.. Ale ja vybírala spis pěkný,nez co jinyho. Firusi se nelibej,kouká na me jak na vraha :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BESTIEVSAMETE: jaký jsi koupila kšírky? Potřebuju nějaký nový, pohodlný, bytelný a dost velký na rusáka. Vypadá, že chce chodit ven každý den, nejméně na hodinu a ze zahrady i do okolí :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: ty střešní okna jsou šikmo a vysoko.. je to spíš pro můj pocit, nemyslím, že se Firuše naučila lítat :)
    Jinak princezna dneska dostala další balení ND granulí, nové mávátko (poslední nové je prej ošklivé a ona chce stejný, jako to první, co už rozkousala úplně :-D), přepravku, pamlsky, pastu na chuť k jídlu (ačkoli nemyslím, že už je to nutný a funguje to spíš jako odměna) a ještě teda kšírky. Ne že bych ji chtěla proboha tahat někde na vycházku, nebo tak, ale chci ji zkusit s sebou za nějakej čas vzít na hory. Je tam před chalupou krásná louka, mohla by se s náma jít podívat. Ale to dostane na výběr a když bude jakýkoli protest... tak mám krásný fialový kšírky úplně na houby :-D..

    No a do dalšího měsíce má útrum, tolik nestojej ani moje nový boty :-p
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Super, to je přesně to, co chci. jen to tam nacvaknout! Super!
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE:
    SCHWALBE: Maloušci :) at se jim daří ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam