• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    MAR_TINA: OK,dekuju. Jsem jak kvocna a k tomu se mnou Malá nemluví :)))
    Tak zítra,dekuju
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BESTIEVSAMETE: některé kočky mast dráždí z podstaty a ještě se to zhorší. A chvilku trvá, než kapky zaberou. Vydrž do zítřejšího odpoledne, jak to bude vypadat.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    MAR_TINA: Má Floxal masticku a k tomu kapicky ofloxacil. Kapicky máme dávat když jsme doma a máme na to čas každé 4 hodiny,masticku na den a noc.. (práce a spánek)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BESTIEVSAMETE: má mastičku?
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Jsem z ty maličký nervózní... otejka ji ocicko,má na to antibiotika a zlepšení teda nevidím,spis mám pocit ze je to horší ;( vypadá to skoro jako kdyby ji nás ocicko něco kouslo..
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Ok, tak díky.. počkáme, až se jí spraví očičko a pak půjdeme na zoubky... Chudák malá.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BESTIEVSAMETE: tak můžeš toho využít a nechat jí v té narkóze i odstranit zubní kámen...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    BESTIEVSAMETE: trpej, a nekterejm dokonce padaji samy. Pocka uz ma v tlamce jen spicaky a par stolicek
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Ahoj,
    tak jsme byly s Firuš včera na veterině - má červený očičko a takový trošku oteklý. Dostala injekce na imunitu, atb mastičku a kapání do očička. Jinak ji ale nic není, na poslech čistá a ušiska parádní :)
    Nicméně - paní doktorka ji koukla do pusy a objevila dva zuby v příšerném stavu - říkala, že to je na extrakci. Já nikdy neslyšela, že by se kočkám trhaly zuby, ale samozřejmě ten zánět sem tam viděla a rozhodně nechci, aby ji cokoli bolelo a oslabovalo.
    Spíš mi jde o to, že se to dělá v celkové narkoze a to taky pro kočku nic moc... tak se ptám na zkušenosti? Opravdu Siamky trpěj na zuby?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BESTIEVSAMETE: Zkus misto zoohitu vaschovatel.cz, umi dorucit velmi rychle a balik k tobe nejede pres pul Evropy.
    Silikagelove stelivo se mi taky moc neosvedcilo. Jako nejlepsi jsem vyhodnotil bentonitova steliva jako Zverlit apod. Kocky si nestezujou, malo se vynasi a pomer cena/vykon je uspokojivej.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Kam v Praze pro cats best nature gold? Nouzove sem koupila nějaký silikonovy,ale Firuska me s tím poslala do haje :-) takže čekat na zoohit nerisknu.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---

    Sorry za kvalitu, mobilovka.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tohle me čekalo rano na mobilu,muž říkal,ze nám to slušelo :-) tak takhle my si spinkame..

    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Začíná zima a kočka už se sápe pod peřinu.. Včera sem se málem počurala smíchy.. Kočka přišla a snažila se usadit. Nadzvedla jsem ji deku a ona tam koukla a to se jí nelíbilo... ale pak to promyslela a normálně do tý skulinky nacouvala :-D
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Už tam lítá jak střela :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ZUZKAOU: Mno nahoru to zvládla... (Vzala jsem přepravdu, chytla kočku a snesla ji pod schody. Cjhvíli byla s náma v ložnici a pak ylezla zas nahoru a akorát uraženě mnoučila. Když to teda jde nahoru, časem to půjde i dolu :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BESTIEVSAMETE: jestli je tam dobrá pozorovatelna, tak na to přijde brzo sama...
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tak jsme se přestěhovali. Firuska v pohodě,vše zvládla a nehladovi.. Akorát jsme ji vyhradili galerii nad obývakem (20m2) kam se jde po schodech a kočka mnouci a proste ani za boha nesleze dolu.. Zkusila jsem ji dat dva schody pod vrchol... Tak vydeseny kocouratko sem este neviděla a stalo to hodinu mazleni to z ni dostat..
    Jak na to? Přijde na to sama? Můžeme ji nejak pomoct?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: tak já tu mám několik pravidelně ožíraných zelenců :) ale přijde mi, že Pocka nebleje snad vůbec a Sněhule to spíš jako straží na tu sem, abych na to za dveřma záchoda šlápla a tak :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: jsem to cvakla mobilem (samozřejmě s neodbytnou komentátorkou, jak si všimne, že vstanu od pc a něco dělám...) je tam trošku vidět ocupování, víc to není. Ale nedrbou to nijak intenzivně, spíš jen tak aby se neřeklo :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam