• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GIO: Nesnasela se s novymi dvema dospelymi kockami,s nejakym kocourkem se normalne kamosila.
    Mimo to jsem to konzultovala s chovatelkou,ktera souhlasi... taky je varianta,ze si vezmeme kote od ni... akorat je rezaty a muz chce proste mourka :-)
    Samozrejme,ze kdyby to neslo,tak ona ma naprostou prednost (coz by opet nahravalo kotatku od chovatelky)...
    Vsichni jsme meli pocit,ze samota je pro Ni to pravy,ale nikdo to driv nezkousel a vypada to,ze by mozna proste jednu kocku k sobe chtela..
    GIO
    GIO --- ---
    BESTIEVSAMETE: a jste si jisti, ze se s nim opravdu snese? pokud vim, odchazela k vam, protoze mela problem se souzitim s ostatnimi kockami..? aby kote akorat tak nevystresovala a nemydlila, to muze trvat dlouhe mesice, nez se sziji a pro kote to moc dobre podminky pro vyrustani nejsou no...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    BESTIEVSAMETE: teď akorát Schwalbe ;)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tak jsme se po úvaze rozhodli, že Firu zkusíme pořídit kočičího kamaráda... Jsme přece jen 10 hodin denně pryč, kočičák je pak nevymazlenej a začíná otravovat i přes noc - už ji nestačí jen spát se mnou, už si mě budí i na drbání a když zrovna spím fakt tvrdě, kouše mě do nosu a do brady :)
    Mno a muž chce Kocourka a nejlépe prej mourovatýho.. Ale vlastně spíš chceme hodnýho, kastrovanýho, submisivního a hooodně mazlivýho - takovýho, aby se dal i chovat, což s Firu nejde.
    Tak kdybyste někdo o nějakým věděli, ještě v kotěcím stádiu (myslím, že to by Firu mohla dát líp).. sem s ním! :-) Bude mít dvě milující náruče, trochu osobitou starší kočičí kámošku a vlastní patro v bytě :)
    GIO
    GIO --- ---
    to byl koriandr, dneska rano uz je jen hlina v kvetinaci.)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Musime se pochlubit - dneska vsechny drapky a za hlasiteho predeni ;-)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: sikovna holcicka, cela maminka!.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no co rikaj kluci, tak tam skutecne vladne pevnou tlapkou :)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: jezisi!! osm kocek??? Agata musi mydlit vsechnohorem dolem ne?:)


    SARRI: hele Aurora je taky nesnasenliva mrcha,a le jako matka je naprosto excelentni! naprosto.))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: copak kdyby se jen mlátily, ale mám dost zkušeností s prochcaným bytem a vychovala jsem mezi igelitama dvě mimina a fakt dík nechci ani riskovat! :D to pak leda fakt to narvat do klecí ale to je kekel.
    SARRI
    SARRI --- ---
    nas kocour je stejneho puvodu, ale byl vykastrovan na naklady puvodni chovatelky nez jsme ho odkoupili ..
    a furt mi teda nejde do hlavy jak s jeho prchlavou povahou moh vubec plodit kotata popravde ;D
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: chudák kočičák :( :( Lidi jsou fakt...:(
    ADITU
    ADITU --- ---
    BESTIEVSAMETE: kočky mi je jedí s chutí možná až moc velkou. složení mi přišlo hodně dobré, ale nejsem si jistá, jestli cenu nemají už trochu přes míru. ještě (u třetího pytle v pořadí) o tom přemýšlím :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Uch jo. Ano. Ale pointa je jinde. Konzervicky ktery kocka zere maj v tom nasem zverinexu (applaws tunak a krevety), bezprasnou hrudkujici prirodni podestýku taky,pamlsky taky... mno a maj tam Jaguar granule,pani prodavacka prisahala na jejich kvalitu,vyrobce pise bez obili.. tak mi to prijde jako lepsi nez kazdou kocko-vec kupovat jinde,ale nechci ji cpat necim,co by ji nedelalo dobre.. :-)
    Jinak ano,na Mall maji vsechno a pak pro to nekam musim bezet,nebo mi do prace chodi obri krabice a tak :-)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Ne, ty jsou pro nekastráty, po tom Firuše nabrala asi 2kila :-D
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Jaguary umím - ty maj za rohem. S ND je to těžší, ty maj jen v karlíně a pro kastrovaný kočky je to záhul i po netu..
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Máte někdo zkušenosti s granulemi Jaguar? 80% masa, zbytek ovoce a zelenina...? Žádné obiloviny. Zatím máme ND, ale vím v Praze zatím jen o jednom místě, kde se daj splašit.. a po netu to jde, ale i to je celkem náročný, zatímco Jaguara maj kousek od nás v rozkošným maličkým zverimexu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam