• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    ono je to moc predevsim pro tu kocici skupinu nekastrovanych zvirat.. ale tak pokud s tim Klarka nema problem, jeji vec, ja bych to tez nedala, tolik zvirat.)) ja ted mam tri nekastrovane holky a je to teda az moc:-D
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: upřímně musím říct, že tohle už je počet, kdy si nedokážu představit, že je možné všem zvířatům poskytnout dostatek pozornosti.
    Já mám doma jednoho rozmazleného bengálce, který si všechen náš čas a pozornost usurpuje pro sebe, ale on je extrém. Srovnání mám od bratra, který má malou chov. stanici bengálských koček - dvě kočky + si teď dovezl z Ruska chov. kocoura. Všichni se chtějí ve stejnou chvíl mazlit, všichni chtějí najednou aportovat, všichni chtějí všechno HNED a nejoblíbenější je páníček - o pozornost ostatních členů lidské smečky se "nesoupeří". U vás se siamkama a orientálkama to musí být masakr.
    Nemyslím to nijak zle. Tvoje kočky se mi líbí a vím, že se jim snažíš věnovat a nejspíš tomu podřizuješ i veškerý chod rodiny. Ale mít doma sedm koček + koťata? To pro mě zní šíleně.
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: tyvole kolik tech kocek uz mas:))
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ZUZKAOU: Já mám ještě atb do očí, ale už taky všechno dobrý :) A Firu má teď úplně nááádhernou srst a očiska, evidentně ji to prospělo :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BESTIEVSAMETE: hurá! A vy jste taky už zaléčení?
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Taaaak, Firu už má všechny testy úplně čisté :-) Musím říct, že v Galeé jsou fakt skvelí..:)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    jasný. neznal jsem detaily :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GIO: Ale ona se 4 roky s kockama snasela. Velkej bordel zacala delat az s orientalkou,kterou si privezli chovnou. Tu nesnasela akutne.
    A samozrejme ze to nevim,kdyz sem se ptala,rilala "mnaaaaau",coz muze bejt cokoli od "ano" po "polib si s kockou prdel a radeji mi dej tunaka".. :-D
    Diskutuju jeji chovani s puvodni chovatelkou,resime spolu pro a proti a obe jsme dosly k tomu,ze by to mohlo byt pro.
    Pokud by nebylo,budeme to vedet. Ale ze zkusenosti ji vadily predevsim kocky,s kocourkama kamosila.
    GIO
    GIO --- ---
    a z ceho tak usuzujes? ze by snesla tu kocku,vy ji mate cvilku, ne? nechci te zrazovat, ale uz jsem takovych siamek, co byly soliterni, mela vic, a je to fakt bud beh na dlouho trat neboto nejde vubec.. tka abyste na to byli pripraveni.)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GIO: Nesnasela se s novymi dvema dospelymi kockami,s nejakym kocourkem se normalne kamosila.
    Mimo to jsem to konzultovala s chovatelkou,ktera souhlasi... taky je varianta,ze si vezmeme kote od ni... akorat je rezaty a muz chce proste mourka :-)
    Samozrejme,ze kdyby to neslo,tak ona ma naprostou prednost (coz by opet nahravalo kotatku od chovatelky)...
    Vsichni jsme meli pocit,ze samota je pro Ni to pravy,ale nikdo to driv nezkousel a vypada to,ze by mozna proste jednu kocku k sobe chtela..
    GIO
    GIO --- ---
    BESTIEVSAMETE: a jste si jisti, ze se s nim opravdu snese? pokud vim, odchazela k vam, protoze mela problem se souzitim s ostatnimi kockami..? aby kote akorat tak nevystresovala a nemydlila, to muze trvat dlouhe mesice, nez se sziji a pro kote to moc dobre podminky pro vyrustani nejsou no...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    BESTIEVSAMETE: teď akorát Schwalbe ;)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tak jsme se po úvaze rozhodli, že Firu zkusíme pořídit kočičího kamaráda... Jsme přece jen 10 hodin denně pryč, kočičák je pak nevymazlenej a začíná otravovat i přes noc - už ji nestačí jen spát se mnou, už si mě budí i na drbání a když zrovna spím fakt tvrdě, kouše mě do nosu a do brady :)
    Mno a muž chce Kocourka a nejlépe prej mourovatýho.. Ale vlastně spíš chceme hodnýho, kastrovanýho, submisivního a hooodně mazlivýho - takovýho, aby se dal i chovat, což s Firu nejde.
    Tak kdybyste někdo o nějakým věděli, ještě v kotěcím stádiu (myslím, že to by Firu mohla dát líp).. sem s ním! :-) Bude mít dvě milující náruče, trochu osobitou starší kočičí kámošku a vlastní patro v bytě :)
    GIO
    GIO --- ---
    to byl koriandr, dneska rano uz je jen hlina v kvetinaci.)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Musime se pochlubit - dneska vsechny drapky a za hlasiteho predeni ;-)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: sikovna holcicka, cela maminka!.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no co rikaj kluci, tak tam skutecne vladne pevnou tlapkou :)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: jezisi!! osm kocek??? Agata musi mydlit vsechnohorem dolem ne?:)


    SARRI: hele Aurora je taky nesnasenliva mrcha,a le jako matka je naprosto excelentni! naprosto.))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: copak kdyby se jen mlátily, ale mám dost zkušeností s prochcaným bytem a vychovala jsem mezi igelitama dvě mimina a fakt dík nechci ani riskovat! :D to pak leda fakt to narvat do klecí ale to je kekel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam