• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ale jelikož prokrastinace je můj oblíbený koníček, tak tady je pozdrav od nás z gauče :)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jsem vám chtěla dát nějakou fotku, ale všechny hezký jste viděli a zbyla mi jen hnusofotka z mobilu, jak se s Pocinkou koupáme ve vaně, a tu vám v rámci zachování zraku raději ukazovat nebudu :D
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI
    SARRI --- ---
    ;)

    GIO
    GIO --- ---
    ja dala fotku vcera.)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    nechcete zase nahodit nějaký fotky? :)
    GIO
    GIO --- ---
    uzavreny chov tu ma kdekdo, to nevidim jako zadnou abnormalitu. koho znam, ten ma uzavreny chov. to ale neznamena, ze si un nich, stejne jako u tebe tady, nereknu, jezis ti uz maji hodne zvirat..to bych nedala. a neni to ani ten extrem 40 ks, coz uz jsem taky zazila a malem to se mnou seklo.)) a take hvezdy chovatelske to byly.))
    TESAY
    TESAY --- ---
    YENNEFER: tady, ale nikdo nic takového nenapsal. A pokud jsi četla pozorně, tak jsem tady psala, že i bratr z důvodů, které už tu psala Schwalbe importoval chov. kocoura z Ruska (paní chovatelka mu vyšla vstříc a setkání s předáním proběhlo v Litvě).

    SCHWALBE: jsem asi divná, ale pokud se někdo chovu chce věnovat, tak to, že má sledovaný a otestovaný zvířata beru, jako standard a ne jako něco výjimečného.
    GIO
    GIO --- ---
    tak Lora uz je taky dost orachla, ale jinak jsou obe holky fakt dost jemne, kdyz si vezmu, co maji za mamu, ale asi jsou po Joshikovi.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: vsak jeho vyjimecne geny se nezaprou ..
    jsem vdecna i za jeho dceru, neuveritelna kocka to je .. neznam sebevedomejsi primadonu :)
    GIO
    GIO --- ---
    jo subura, jojoooo vidisto, muj milovany krasomil.)

    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: josh je na urovni brachy spis ... tata je subura (kterej uz plodi kotatka v australii, fnuk)
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: jeji tata je taky Joshik?.) asi ne vid, ona je starsi
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: mě to taky zajímá :-))) proč je zločin dovézt chovnou kočku z ciziny?
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: uz podruhy (poprve na fb) jsem si rikala kdo kde vyfotil nasi izzinu, ze o tom nevim ;)
    GIO
    GIO --- ---
    krasne se ji dobarvilo oko do jantarova.)
    GIO
    GIO --- ---


    ja tu mam jednu zrnitou fotku Tečky, aehm Lórien Snape.))
    TESAY
    TESAY --- ---
    SCHWALBE: proč? Je to diskuze o siamských kočkách a jejich chovu, tak to sem patří. Přeci tady nemusíme jen koukat na fotky.
    TESAY
    TESAY --- ---
    GIO: teď jsi uhodila hřebíček na hlavičku.

    SCHWALBE: já ti věřím, ale jak jsem psala, žít bych tak nechtěla - to je konstatování faktu. Nikdo se tu do tebe nenavážel, nerýpal, ale zjevně jsi na toto téma dost přecitlivělá. Proč? Nevím, ale třeba nám prozradíš s čím se setkáváš a co tě k tomu "výpadu" vedlo. Ráda si to přečtu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam