• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    APRILMOUSE: fakt? podle fotek mi přijde, že tam mají všechny kočky hodně extrémní a poci je oproti tomu taková normální...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    BESTIEVSAMETE: Sia Alicia
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    APRILMOUSE: Odkud máš Pocinku? :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    RADUZA: ony normálně chrápaly, jenomže Pocina má uši i na zádech a jakmile změním pozici, okamžitě čumí a budí i okolí :D
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    APRILMOUSE: jé, Sněhule hnědule! Ony vždycky koukaj: "co zase fotíš, my si tady zrovna říkáme nějaký důležitý věci, tak neruš"
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    FLOE: no jo, dneska jsem ji chtěla proti její vůli pochovat a málem jsem si vykloubila paže :D
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    Habouš nevím přesně. to bude vědět Klára. Djangovi a Queence budou v únoru 4 roky
    GIO
    GIO --- ---
    jak jsou stare tyto posledni kocky?
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    rodičů Habib (Basbousa*CZ)
    Django a Django s Queenkou (Tarutao*CZ)





    FLOE
    FLOE --- ---
    APRILMOUSE: Jak se hezky zakulatila, tutu :]
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ale jelikož prokrastinace je můj oblíbený koníček, tak tady je pozdrav od nás z gauče :)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jsem vám chtěla dát nějakou fotku, ale všechny hezký jste viděli a zbyla mi jen hnusofotka z mobilu, jak se s Pocinkou koupáme ve vaně, a tu vám v rámci zachování zraku raději ukazovat nebudu :D
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI
    SARRI --- ---
    ;)

    GIO
    GIO --- ---
    ja dala fotku vcera.)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    nechcete zase nahodit nějaký fotky? :)
    GIO
    GIO --- ---
    uzavreny chov tu ma kdekdo, to nevidim jako zadnou abnormalitu. koho znam, ten ma uzavreny chov. to ale neznamena, ze si un nich, stejne jako u tebe tady, nereknu, jezis ti uz maji hodne zvirat..to bych nedala. a neni to ani ten extrem 40 ks, coz uz jsem taky zazila a malem to se mnou seklo.)) a take hvezdy chovatelske to byly.))
    TESAY
    TESAY --- ---
    YENNEFER: tady, ale nikdo nic takového nenapsal. A pokud jsi četla pozorně, tak jsem tady psala, že i bratr z důvodů, které už tu psala Schwalbe importoval chov. kocoura z Ruska (paní chovatelka mu vyšla vstříc a setkání s předáním proběhlo v Litvě).

    SCHWALBE: jsem asi divná, ale pokud se někdo chovu chce věnovat, tak to, že má sledovaný a otestovaný zvířata beru, jako standard a ne jako něco výjimečného.
    GIO
    GIO --- ---
    tak Lora uz je taky dost orachla, ale jinak jsou obe holky fakt dost jemne, kdyz si vezmu, co maji za mamu, ale asi jsou po Joshikovi.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam