• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    SARRI: nudi se a chce si hrat :D ten nas to pak jeste posunul o level vys - skoci nam na postel a hraje si s tou hrackou na ni. Vetsinou musim proste jenom cekat nez se vyradi :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    BESTIEVSAMETE: hmhm .. mozne to je .. ale na hrani ma kocku, ktera si s nim normalne hraje .. dneska jsem ho v noci umlcela tim, ze jsem ho vzala pod perinu .. coz ale nebude pokazde, ted se moc nevyspime kdyz mame kocky v posteli
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Není to prostě tak, že se nudí? :-) Ví, že když jdete spát/spíte, tak žádná sranda nebude? :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    holky kocour nam zacal po nocich behat po byte a hlasite mnoukat kdyz u toho prenasi svoje hracky tam a zpatky .. co s nim?
    nakej napad proc to dela? vetsinou kdyz jseme spat nebo k ranu
    kdyz ho okriknu tak toho necha, ale za chvili zas
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    neviňátko :-)))

    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tak 16.12. k sobe dostane Princezna brasku.. budou mit 3 dny plne pod dozorem na seznameni,tak to snad probehne v klidu. Nejde to uz jinak,Firu pomalu prestava snaset,ze chodime do prace. Dneska rano plakala za dverma tak,ze to bylo slyset az na chodbu..
    tak se tesime na prirustka! :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    tak náš blbáš překousal kabel od filtru k americké lednici... voda stříkala všude kolem... tím padl poslední argument, proč je kočka lepší než králík, který kouše kabely... ach jo :-))))
    GIO
    GIO --- ---
    ja jen, ze jedna z nasich andulek byla behem par dnu bez ocasnich per, ted uz je vic hlidame:)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ZUZKAOU: no hele já si původně myslela, že problém bude se Sněhulí jakožto šelmou šelmovitou. Překvapivě je pro ni pravděpodobně jen příliš rychlé jídlo a takové nás nezajímá.
    Pocina se ho jednou pokusila vzít do tlamy (byla jsem rychlejší) ale spíš to bylo takové, že jako příroda jí přikázala MYŠ! a ona sama se vyděsila, cože by to měla udělat. Takže Pocku dozorujeme, ale Čend stejně volně neběhá :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    APRILMOUSE: jen aby si Pocka nevšimla, že se Čenda dá aportovat....
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: to už si přivezl s sebou :)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: co to naskuble ucho? kocky?.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAR_TINA: Čeněk je odchov od ségry, neteř má doma takovou menší křeččí rodinu :) a bylo domluveno, že TO VYZKOUŠÍME a pokud nebude stres na žádné straně, Čendí ani kočičí, a pokud se o něho bude Majklik vzorně starat, tak si ho můžeme nechat, jinak tradá zpátky domů. Čenda je teda trubka, z koček má tak leda legraci, kočky v pohodě - je fakt, že ho má Míša v pokojíčku a zase tak často tam nebývají... a stará se o něho vzorně. No a navíc.. ten křeček je fakt totální božan :D narodil se do hromady dětských ručiček, takže je zvyklý na lidský kontakt a vyžaduje ho, tak ho máme rádi no :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    APRILMOUSE: čeněk je boží!
    Jakože pokud se nepostará syn, postarají se kočky?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    BESTIEVSAMETE: já taky nastavila limitní počet zvířat, ale nakonec jsem se dala ukecat ještě na Čeňka :D ovšem s tím, že se o něj nebudu starat já, ale mladej. A fakt je, že se stará, takže u nás zůstal i po zkušební době :)

    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Trubky. Po nedelnim zazitku s cestou domu muz rezolutne rozhodl,ze mam limit dve kocky. Rikala jsem,ze teda bych i pejska? A tak to honem upravil na maximalni pocet tlapek v domacnosti :-D (8)
    SARRI
    SARRI --- ---
    BESTIEVSAMETE: budou :))
    oni nevedi co se s nima deje mi prijde
    u nas zabere vzdy az kdyz je vypustime v aute ..
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Kde si to zas tak moc nepochvalovala,bylo auto... ale ma luxusni prepravku a myslim,ze ji nic nechybi. Jsem zvedava,jestli budou mnoucit oba dva,az budou dva ;-)


    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Tak jsme vzali malickou na chatu.. trochu se se bala,ale rozhodla se,ze kde je smecka,tam je ji dobre ;-)
    https://instagram.com/p/BM_xgeNAUto/
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    GIO: Tak jako i genetice se dá myslím pomoct. Chci říct, že když bude kočka mít sklony být chabrus na ledviny, tak to přijde, ale může to přijít o něco později, než kdybych ji ládovala whiskasem, granulema a nedávala ji dost vody... alespon v to doufám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam