• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    VODOMERKA: no to je barva oka! parada :)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    SCHWALBE: boží, a ta bílá pěšinka
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: pch, takový plachétky převislý...
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: to jsou teda lopuchy:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: ať ji neodfoukne :DD
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: děkuju :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: Chaplin má boží hlavu po tátovi a uši navrch po mámě :)) A je to neskutečnej miláček po obou :) Jediná naše protiva je Elza, ale ta už na to má konečně věk :)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: On je chlapec jedináček...
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Dnesni davka roztomilosti ;-)

    GIO
    GIO --- ---
    to ja prave taky.. a to se mi nikdy moc nelibily klasicke ori, spis jen sia. no a dneska mam takoveho tojflika v holcicim provedeni doma, jen ta hlava, ta hlava!!.))to je takovy strevo ta Loth..a protivna je jak stara baba.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: no jo, Tojfík. Moje láska na první pohled :) Na výstavách jsem u něj vždycky vystála důlek :-D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: ony ty fotky uz jsou asi dva tydny stare a zas trochu ztmavl. Navic pod bleskem ma telo o neco svetlejsi nez v realu. Je to seal, na coko ma moc tmavy telo. Mozna bude v dospelosti trosku svetlejsi seal ale coko neni vubec.
    A teda povahove je to fakt milacek, strasne neznej. Syn dostal k Vanocum doktorskej kufrik a furt ho vysetruje a on se necha :)) Akorat si chce hrat aj s miminem, pacaji po sobe a mimino je furt doskrabany :-D
    GIO
    GIO --- ---
    a teda ten fotr.. to je kauf, to je kocour stoleti.))
    GIO
    GIO --- ---
    prosimte a jakou ze on ma barvu? čoko? ony ty fotky dost zkresuji, pravda,a le zadek/jakoze ocas a zadni nohy) ma takovy lila.))

    ale je to teda cumacek...ma pohled andilka, narozdil do tech mych mrch:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    trošku jsem to na začátku zatajila a pak už zapomněla odtajnit, ale máme k odběru kocourka na mazlíka. Rodiče: otec SC Il Divo von Imporio, JW, DSM – výstavně velmi úspěšný, věnuje se felinoterapii, matka CH Evelína Márdžárí, velmi mírná a něžná povaha. Lze předpokládat, že kocourek bude mít také něžnou a mírnou povahu po obou rodičích. Kocourek se narodil 23. 9. 2016 a již je k odběru. Je třikrát odčervený a dvakrát očkovaný. Je zdravý, velmi mazlivý, hravý a veselý. Má krásný profil, mandlové oko tmavěmodré barvy. Je čistotný, používá kočičí záchodek, je naučený na škrabadlo.








    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: ja budu mit az na jare, jinak sa opytam.))
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    prosím, pošlete mi nějaký kontakty na dobrý pražský nebo blízk chs. paní, co ode mě má už léta kočku, chce pořídit jeden či dva ks vymazlených uřvaných. už právě měla jednu, teď jí umřela na melanom a nějak si život bez ori/sia nedokáže dál představit.
    dík)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Balení dárků. Kočka se kazdorocne meni v lýkožrouta.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam