• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAIKOR: ny ny ny! Bílý jsou skoro tak nejbožejší, jako černý :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Mame volnou bilou sia kocicku :)



    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SCHWALBE: ježiš to jsou muclouši! A každej úplně jinej! :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SCHWALBE: aww, děkuju! Je to krásnej puntíkatej muclík :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: vypada lehce zpruzene puclik malej :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SCHWALBE: awww!!! To je opravdu megacute :-) a ty drápky! Je vidět, že je to lovec :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SARRI: mě se taky líbí, ale měla bych obavy, zda už nehrozí nějaké zdravotní problémy z těch všech extrémů... :-(
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SCHWALBE: a mohla bych poprosit fotku puntíkatého bříška? :-) je fakt rozkošnej :-)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Mno jako je to krásný, ale trochu se bojím, jestli to tý kočce nevadí.. jestli slyší, nebolí ji kvůli tomu hlava, nebo co já vím... :-/ :-/
    SARRI
    SARRI --- ---
    SARRI
    SARRI --- ---
    ufuf, neprijde vam tohle uz moc?

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SCHWALBE: ale to je muclík! Má hlavičku do takového krásného čtyřúhelníku! A určitě bude mít i puntikaté bříško, co? :-) Máte jedno nebo jich je víc? :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARRI: Já vím, to je to, čemu říkám oldskůl kulatá. Prostě, něco mezi. Mně přijde, že se ten standard posunul do takového extrému, že se mi to nelíbí. Ty uši do stran a dopředu, třeba, no, to fakt ne.
    SARRI
    SARRI --- ---
    GENTIANA: hledej thajskou kocku
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Mám takový obecný dotaz, dají se někde najít siamky méně extrémního typu? Ne ty uplně oldskůl kulaté, ale tak -15 let... kdybych si ještě někdy nějakou pořizovala.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SIAMSKÁ KOČIČKA + SIAMSKÝ KOCOUREK - Praha 9
    https://zvirata.bazos.cz/inzerat/90445361/CIVAVA-KRATKOSRSTA-fenka-stene-4-mesice.php
    nazev zni divne, ale jsou tam netopyri ..
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ha, skrin s cerstve vypranejma rucnikama!
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Mě snad začne mrzet, že jsme Bofovi ufikli koule.. :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    byl u nas na navsteve fotograf ;)

    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    APRILMOUSE: já myslela, že se tiskne, ne že se na tebe věší zarážením drápků, tos nepsala :-D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CHIMERA: nevíš, o čem mluvíš :D jsem pernamentně celý poškrábaná (na krku, zádech, hrudníku...) protože na mě neustále visí a různě padá, jak se hejbu, nebo naskakuje, když se přiblížím :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam