• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SARRI: Mno jako je to krásný, ale trochu se bojím, jestli to tý kočce nevadí.. jestli slyší, nebolí ji kvůli tomu hlava, nebo co já vím... :-/ :-/
    SARRI
    SARRI --- ---
    SARRI
    SARRI --- ---
    ufuf, neprijde vam tohle uz moc?

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SCHWALBE: ale to je muclík! Má hlavičku do takového krásného čtyřúhelníku! A určitě bude mít i puntikaté bříško, co? :-) Máte jedno nebo jich je víc? :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARRI: Já vím, to je to, čemu říkám oldskůl kulatá. Prostě, něco mezi. Mně přijde, že se ten standard posunul do takového extrému, že se mi to nelíbí. Ty uši do stran a dopředu, třeba, no, to fakt ne.
    SARRI
    SARRI --- ---
    GENTIANA: hledej thajskou kocku
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Mám takový obecný dotaz, dají se někde najít siamky méně extrémního typu? Ne ty uplně oldskůl kulaté, ale tak -15 let... kdybych si ještě někdy nějakou pořizovala.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SIAMSKÁ KOČIČKA + SIAMSKÝ KOCOUREK - Praha 9
    https://zvirata.bazos.cz/inzerat/90445361/CIVAVA-KRATKOSRSTA-fenka-stene-4-mesice.php
    nazev zni divne, ale jsou tam netopyri ..
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ha, skrin s cerstve vypranejma rucnikama!
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE: Mě snad začne mrzet, že jsme Bofovi ufikli koule.. :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    byl u nas na navsteve fotograf ;)

    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    APRILMOUSE: já myslela, že se tiskne, ne že se na tebe věší zarážením drápků, tos nepsala :-D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CHIMERA: nevíš, o čem mluvíš :D jsem pernamentně celý poškrábaná (na krku, zádech, hrudníku...) protože na mě neustále visí a různě padá, jak se hejbu, nebo naskakuje, když se přiblížím :D
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    APRILMOUSE: kde se kupujou takové kočky, co se samy derou tisknout na člověka? :-D
    GIO
    GIO --- ---
    stal nam nekolik let ve stodole, a loni jsme ho pridelai do jidelny:-D
    pote co se rozpadlo nejake hnusne oplysovane skrabadlo.)

    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: meli pred lety
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: strom z ikea? tam neco takovyho maji?
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: my mame strom z ikea, to mi prjde jako nejmin rusiva opicarna,zbytek uz taky nejsem ochotna v byte akceptovat, kocky si nestezuji.))az se rozpadne, asi uz zadny dalsi porizovat nebudu, dostatecne velky barak kocky zabavi i bez skabadla nastesti...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SCHWALBE: jo. taky je schovávám. ale hajzlík dokáže překvapit :D
    FLOE
    FLOE --- ---
    SCHWALBE: Z 5% jsem je chapala a z 95% ne. Na vystave v Moste 13.5. jsem se rozhodla, ze od nich skrabadlo vemu a rovnou jsem se o tom s nima bavila. Neocekavam teda, ze si me pamatujou. Doma jsem vybrala typ a 15.5. poslala email. Na ten mi odepsali, ze sorry, ze jezdi po vystavach a nemaj ted cas a objednavku zacnou resit po vystave v Praze konany 20.5. Ok to je tech mejch 5% pochopeni, maj toho hodne, rozumim. Zaroven ale napsali, jestli maji objednavku brat za zavaznou, coz mi prislo ponekud zvlastni, ale ok. No do 24.6. jsem o nich neslysela ani nedostala zadny potrzeni, jestli objednavku nekdo eviduje nebo resi. Tak jim pisu, co teda bude. To zase, ze vystavy, ze nestihaj. Tak jsem jim to zrusila, protoze nevim, jestli ocekavaj, ze nekdo je zvedavej cekat mesic a pul na potvrzeni, ktery si musel vyzadat a dalsi dva az se budou obtezovat skrabadlo dodat, jestli vubec. Takhle se to proste nedela. Jestli to nezvladaj, at si k sobe nekoho pridaj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam