• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DEBBIEglykemicky index
    GAZIK
    GAZIK --- ---
    Kolik si mel nejvic glukozy v krvi? Ja pry jednou - ale to uz sem byl v umelem spanku davno pry - sem mel 45 - moje obvodacka (ktera jednicku taky mimochodem ma) povidala ze tohle vidi poprve v zivote ze s takovymhle indexem jeste vubec nekdo zije. Kolik do me nasledne napalili jednotek inzulinu nechci radsi ani vedet.

    Ale co me zajima: jako cukrovkar znam stav ze toho cukru snis strasne moc, slinivka to inzulinem vzdycky nejak pokryla. Ja si pamatuju ze sem snedl treba 10 baleni bonbonu naraz (no samozrejme v nejakem case, hadam tak 4 hod.) ale jestli sem mel tenkrat hodotu moc mi nedochazelo. Z toho pry i vyplyva ze spousta lidi ma glykemicky index vysoky (maji dvojku cukrovku) ale nevedi o tom protoze slinivka to vzdycky "nejak dorovna".

    MUJ TYPICKY PRISTUP, SE I OMLOUVAM ALE K VECI:
    Ze mam cukru moc mi telo nijak nehlasi ale kdyz si cukrovinku nedam treba 5 dni a mam index nekde pod 3 tak najednou jako bych mel padnout do mdlob. Co me zajima - kdyz sem mel normalni dodavku cukru z ruznych cocacoll, a tak tak sem



    typicky pristup by gazo, zase sem se tak moc zkouril ze sem zapomel o cem pisu vubec a v jakem sem klubu a hlavne o cem. A jo, glykemie - velice zajiamave tema, pro lidi s cuk
    DEBBIE
    DEBBIE --- ---
    a co nejake recepty hmm? :)
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam