• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUITEwordpress
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JOHNBOY: jsou i další:
    Propojení WooCommerce e-shopu a platební brány Comgate | Toret.cz
    https://toret.cz/produkt/woo-comgate/
    Woo Comgate platební brána pro WooCommerce - Wordpress pluginy
    https://wordpress-moduly.cz/produkt/comgate-platebni-brana-pro-woocommerce/
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTISHEK: Tak ono je taky otazka, jak je ta podpora koncipovana, u par komercnich sablon a nejakych placenych pluginu sem potkal to, ze aktualizace lze i po vyprseni podpory a podpora znamena primy kontakt s jejich helpdeskem reseni problemu naprimo s vyrobcem.
    JOHNBOY
    JOHNBOY --- ---
    WOJTISHEK: je to tenhle plugin,
    Platební moduly pro ComGate
    https://www.platiti.cz/a-Agmo.php
    doporuje ho primo comgate, myslim, ze ani zadnej jinej neni, nebo o nem nevim
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JOHNBOY: tak takového pluginu bych se obecně bál, už s ohledem na změny v jádru WP a reakcemi na tyto změny během uvedeného období. A rychle bych se podíval po alternativě.

    GREGI: to je těžko říct, 2 roky nemusí být žádná změna a zrovna v ten rok, co si nezaplatíš podporu, se něco objeví. Nebo taky ne.
    JOHNBOY
    JOHNBOY --- ---
    GREGI: ten plugin pouzivam vic jak dva roky a zatim nebyl zadny update...
    GREGI
    GREGI --- ---
    JOHNBOY: podporu nepotrebuju urcite, otazka co ty updaty...
    JOHNBOY
    JOHNBOY --- ---
    GREGI: mam taky ten plugin, platil jsem dalsi obdobi, ale nikdy jsem technickou podporu nevyuzil, plugin funguje v poradku, tak nevim jestli to neni zbytecne
    GREGI
    GREGI --- ---
    Mam placeny plugin na comgate, konci mi ted rocni podpora. chteji po me dalsi penize za technickou podporu. Mam si ji dal platit nebo mate nejake zkusenosti s tim ze by ten modul mel dal pracovat?
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    THEODORT: nevim jak si dosel k tomu, ze tomu asi tak nejak moc nerozumim nebo neumim, ale k veci.
    na yoastu mi vadi, ze je to celkem bloatware, databaze neni moc inteligentne poresena, dal pak zbytecny komenty ve zdrojaku, v backendu neuveritelnej grafickej mess a performance toho pluginu taky neni zadna slava.

    pokud to mam porovnat (co se tyce free verzi), tak kazdopadne rank math je lepsi volba uz z pohledu features a celkovyho feelingu

    kdyz uz yoast nejakej klient typu "udelej si sam" ma na wp, tak je pak pro me v ramci moji prace celkem must have tenhle plugin ↓

    Hide SEO Bloat – WordPress plugin | WordPress.org
    https://wordpress.org/plugins/so-clean-up-wp-seo/
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Ja uz se delsi dobu drzim SEOPress a jsem spokojen :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    PULKA: modular.. hmm.. zajimavy.. tohle mi presne vyhovuje na w3tc..
    PULKA
    PULKA --- ---
    THEODORT: no, ja osobne ted docela fandim Rank Math, ale tady na strance pozivaji Yoast, v ramci moznosti se v nem vyznaji a nedava smysl tam davat nejaky dalsi plugin kvuli drobeckovce
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    (btw pisu to obecne, viz zde nekolikrat zminovany w3tc)
    yoast je ze stejneho ranku
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    no ono to asi dost zavisi k cemu to kdo pouziva zejo..
    tedy pouzivat yoast protoze mi chybi breadcrumbs anebo protoze neumim spravne pojmenovat stranku - pak je to balast.
    pokud mam danou sablonu, nemam kapacity na upravy a optrebuju mit vsude soudne udelany SEO optimalizace.. pak je yoast prvni volba.

    a opet, pokud neumite s jednim ci druhym, nerozumite tomu, pls netvrdte o tom ze to je blbost nebo balast

    za me je to pomerne dobre strukturovanej plugin kde si muzete co vcas pali upravit jak libo (treba sitemapy a multilang, co jsem resil ted nedavno)
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    WOJTISHEK: same here, yoast prezdivam balast
    PULKA
    PULKA --- ---
    WOJTISHEK: No, tady potřebuju Yoast. Už to mám - jedna uvozovka navíc, urgh. Ale díky!
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    PULKA: Asi to nebude uplne rada, kterou cekas, ale na drobeckovou jsem prestal pouzivat vsechno ostatni, krome NavXT. A vlastne i Yoast samotny jsem opustil :)
    PULKA
    PULKA --- ---
    Dneska asi nemám den - snažím se nastavit breadcrumbs v Yoast SEO. První položka nikdy nemá odkaz ?!? Proč, kde to povolím? Koukala jsem na filtr
    wpseo_breadcrumb_links
    a tam ještě odkazy mají všechny položky. To, že to nemá poslední je v pořádku, ale WTF? Díky za radu!
    BODY
    BODY --- ---
    MRTVY_KENNY: Diky moc, bylo to tim prehozenym prekladem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam