• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    GREVE
    GREVE --- ---
    Do sekce bydlení/nemovitosti vkládá id Nebudlinej každodenně (!) komerční nabídku svojí realitní kanceláře. Vlastně to ani není nabídka jako taková, ale klasická reklama. Komerční zaměření ani nijak neskrývá:
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Pronájem v Preze ]

    Patří tohle na Tržiště?
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    NYX: ja treba nesleduju ty kluby prijde mi prave dobry to mit vsechno najednou pod tlacitkem market a je to...prave bych docela ocenil moznost si to filtrovat, abych nemusel dane kategorie sledovat...
    NYX
    NYX --- ---
    DEMONOFANARCHY: tohle asi lidi resi sledovanim prislusnych klubu, ne? primo sekci trziste ma imho smysl pouzivat jen k hledani :)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    NYX: A co udelat v trzisti stejnej panel jako v poslednich? Zaklikat si jake kategorie se mi maji ukazovat a tim se odfitrujou nekonecne koralky apod?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: nebo.
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: to spis zakazat jen trziste
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: No, minimalne pro obyc uzivatele to bude nejaka ta prekazka, zadny system nei dokonaly.
    Dat to striktne do pravidel, za nedodrzeni (treba po prvnim, nebo druhem varovani) davat 14 dni bez NYXu by urcite zvedlo moralku :)
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: blacklist obejdes pres bit.ly apod...a ten na bl dat nemuzu :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: Bud zavest lokalni drazebni system, ovsem kdyby doslo k rozmachu mohlo by to v kombinaci s pozvankama mit ponekud neprijemne konsekvence na slozeni komunity na serveru. Ale koneckoncu proc ne.
    Nebo jednoduse, "aukro.cz' sbazar.cz" a podobne servery dat v trzisti na blacklist a odmitnout publishnout prispevek s tim retezcem.
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: jo, taky uvazuju o tom, jak to resit.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nelibi se mi ze se do trziste davaji linky na Aukro.

    Konkretne [ HOUMER @ tržiště ] dal ten inzerat za sest litu. Asi se mu zdalo ze na tom amlo vyvari, tak po pul hodine dal ten stejny inzerat s linkem na Aukro. Nic proti aukcim, ale kdo chce obchodovat na Aukru si jiste svuj produkt vybere, kdo chce obchodovat na NYXu, muze obchodovat na NYXu. Takhle mi to prijde ze si ten clovek zadarmo dela reklamu na svoje komercni aktivity (pac tech monitoru a televizi prodava relativne dost)

    Jsem osamocen nebo se mnou nekdo tenhle nazor sdili taktez ?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Také možná máš nějaký starý skin ne? Nebo používáš systémový?
    Ono bohužel i ten systémový není úplně funkční, ale v IE8 funguje v pořádku. Rozhodně upgraduj na IE8.
    MOWE
    MOWE --- ---
    ok. zkusim to, děkuju. aha. zatim ahoj.
    NYX
    NYX --- ---
    MOWE: upgraduj prohlizec asi. ale i tak myslim, ze to je divne, takhle by se to ani v IE7 (pouzivas ted IE7, ne IE8) chovat normalne nemelo.

    idealne nainstaluj neco uplne jineho...firefox, chrome, safari, asi i ta opera bude lepsi :)
    MOWE
    MOWE --- ---
    ahoj.
    prosím nemůžu přijít na to, proč?
    1-se mi už dva týdny nezobrazují texty a často i fotky u inzerátů.
    2-Taky když vstoupím na jeden z trhů a to samé u komentářů u konkrétních inz. musím vždy srolovat tak o 1-2"obrazovky" dolů abych si je mohl přečíst. To samé u pravého sloupce v při vstupu na okno úvodu(nabídky akcí, novinky gal.)Vlastně ve všech možnostech nyxu to samé(levý sloupec ok, pravý musím narolovat dolů tak o 1-2"obrazovky")
    3-A prosím u pošty mi zmizel levý sloupec, který byl v poho, že sem viděl kdo se mnou v poslední době komunikoval a měl sem to jako aktuální seznam kontaků hned po ruce.

    U všech problémů/žádostí o pomoc jsem prostě sám v klasickém nastavení nyx nenašel řešení.
    Pro net používám InternetExploer8, mám nyx v kompatibilním zobrazení, náké aktivx mi nehlásí, soubory cookies nyx neblokuju, zabezpečení na standardní urovni(nevim jestli se mám stourat v nastavení prohlízece?)(a v tomto případě taky, protoze zatim jinde na netu podobný problem nemam)

    děkuji za případnou odpověď a zatím zdar, mowe
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    Díky
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    Můžu mít jeden fakt hoooodně blbej dotaz? Jak mám přidat fotku rovnou do diskuze? Přes Imgashack, přes přímou URL? Zkoušel jsem to a házelo mi to jenom odkaz, díky moc. Vim sem bukvice....
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: ten klub tu stale je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam