• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    Zde řešíme problémy, potíže a neznalost. Pokud chcete ventilovat svoje vlastní nedostatky, tak budete smazáni.

    Související kluby:
  • [ nyx :: trziste :: chybejici kategorie ]


  • Co přijde:
  • Tipy a rady pro vkládání inzerátů

  • Tipy na to, jak pohodlně odebírat inzeráty

  • Co do tržiště nepatří

  • Hlášení problémů - co a jak.
  • rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    DONSIALINA: to musel, v trzisti se to radi prave podle tohohle data.
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    NYX: já jenom že jak to bejvalo dřív, nevylezl na chvíli na to první místo na tržišti, ačkoliv né že bych po tom nějak prahnul..
    NYX
    NYX --- ---
    DONSIALINA: ja ho vidim aktualizovany 20.12.
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    NYX: dík
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    NYX: mi přišla žádost o aktualizaci, tak sem jí provedl, ale inzerát je stále hluboko v propadlišti dějin. co jsem udělal špatně?
    NYX
    NYX --- ---
    KETHAMINA: ta zadost o aktualizaci je tam v prvni rade proto, aby se mohly casem mazat inzeraty, ktere lidi zapomenou smazat rucne.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    RAINBOF: já tedy tržiště moc nepoužívám, ale vzhledem k tomu,že tě to po čase vyzve k refreshi inzerátu oznámením,že některý inzerát je starý - asi proto to člověk znova aktualizuje ne?
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    RAINBOF: :-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nebylo nam bez toho trziste krasne ?
    NYX
    NYX --- ---
    DEIKSAC: jsem si vsiml, ze nekdy je ten samy inzerat odeslany nekolikrat, teprve dneska jsem si vsiml, ze do ruznych kategorii, mozna to tak bylo i v tech predchozich pripadech, jen me neco takoveho vubec nenapadlo. budu to taky muset pripsat nekam k zadavani inzeratu
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    a pak teda se občas stane, že některý z uživatelů nacpe tentýž inzerát do několika různých kategorií, taky by nebyl špatný flag pro takovéto případy nebo ev automatická deduplikace
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    imho taky funkce označit jako spam s následnou kontrolou moderátorů nezní zle a myslím, že by fungovala. lidi, co tržíště sledují pravidelně, paměť na notorické spammery mají.

    to topování inzerátů je třebas irelevantní, pokud člověk sleduje agregovaný tržiště (superklub)

    notorický spammer může být upozorněn, aby tak nečinil a nasměrován např k tomu, aby si zaplatil zde na nyxu banner
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: az ustoupi horecky, zkusim to.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    klidne to trziste budu moderovat jen uz neco nasadte...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ja myslim ze by stacila moznost individualne nezobrazovat kategorii nebo nejaky inzerat. + tresat banem pro trznici lidi kteri dokolecka davaji jeden a ten samy (coz se deje) prispevek.
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: pokud na to pujdes takhle zpetne, nemaji zadavatele inzeratu zadne voditko, kde je ta hranice, co se vlozit smi a co ne.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: (co je a co není nepřijatelná komerce nebo spam by podle mého mělo pocházet od uživatelů..)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Co moderování inzerátů plusy a minusy, popř. vyloženě "označit jako spam"..?

    S tím že by se inzerce s hodně minusy / označená jako spam nezobrazovala ani v inzertních fórech, popř. id s velkým množstvím minusů by to banovalo..?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXX: to je dobrý nápad. prostě skrýt... ale neřeší to ty kteří inzeráty znovuzakládají
    NYX
    NYX --- ---
    EXX: tohle uz by nejakou dobu nemelo jit, ne?
    EXX
    EXX --- ---
    jo a taky mi prijde ze jsou lidi co topujou inzeraty porad dokola nekolikrat denne, neni pak prehled co je novy a co uz bylo milionkrat, jasne zvyhodneni lidi co jsou neustale online - coz ja jsem taky, ale inzeraty tak casto netopuju, jen kdyz si vzpomenu nebo kdyz mi tori napise ... ale chtelo by to neco jakoze inzerat za jeho zivotnost lze topovat max trikrat tydne napriklad nebo takneco ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam