• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: ty kluby slouzi ke sledovani novych inzeratu, tj. takhle je to imho v poradku.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: Dalo by se to nějak pořešit? Jako je to fakt blby mit inzerát třeba měsíc a pak ho nemít jak znova vystavit v klubu....
    NYX
    NYX --- ---
    KALKALOID: jj, ty inzeraty se pak uz mezi kluby nepresouvaji.
    KALKALOID
    KALKALOID --- ---
    jen jsem se chtel zeptat, ze jsem poprve vkladal inzerat do trziste, a to ohledne pronajmu bytu, navic jeste na anglickym pocitaci, tak to tady mam vsechno v anglictine, tak sem to vlozil omylem nejdriv do vseobecne kategorie bydleni. Pak jsem dal teda edit a vybral lease (pronajem). Ted to sice uz je jako pronajem v zahlavi inzeratu, ale bohuzel kdyz clovek jde cestou pres topics a trziste, tak ho stale najde jen v obecnym bydleni a nemovitosti, ne pod pronajmem, jestli by to tam neslo soupnout, jelikoz to lidi co maj bookmark jen na pronajem neuvidi, dik moc
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: :( Mě se to neobjevilo :(
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nyx, ty jsi zrušil to, že pokud aktualizuju zašedlí inzerát tak se neobjeví v klubu?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    oki bojim se skritku vis jak ponozek mam uz fakt malo :) ... jasny budu se drzet tohoto: nesypat inzeraty masove

    diky pekny novy rok vsem btw :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ZABIAS: Prosimte to se ani neptej a klidně to tam dej. Každý shání zprostředkovatele a klidně i za provizi, to neznamená, že je to špatný.

    To je jen zas další nápad rozdělovat peníze na komerční a peníze nekomerční ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ok,

    jeste dotaz moje oblibene inzeraty typu schanim obchodnika, nebo marketingoveho vola na faceboook atd kdy je odmena formou provizi ?

    samozrejme taky to nehodlam spamovat kazdej tejden ale tak jednou za ctvrt roku mam chut neco takoveho zkusit a tak. ?

    diky
    NYX
    NYX --- ---
    ZABIAS: u nabidek prace je to spis myslene, aby tam nesypala inzeraty masove nejaka agentura, klidne to tam dej.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ZABIAS: Jasne ze je to komercni a klidne to tam dej ;) Pokud ti nějaký skřítek ukradne ponožky, tak si nedám pokoj a tím myslím, že jemu nedám pokoj, než ti je vrátí.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    skoda ze uz se nedaj davat komercni inzeraty prijde mi to ze to bylo na nyxu to super ze nikoho nezajimalo jestli na tom vydelavas nebo ne .

    nebavim se samozrejme o nejakejch spamerech co tam soupali kazdou hodinu nejakej inzerat z kteryho vatarili.

    no muj dotaz muzu tam teda vubec napsat poptavku po tom kdo mi vyrobi nejaky weby ?

    je to komercni zejo.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Docela by se mi hodila moznost si inzerat predpripravit a publikovat ho az pozdeji - ted mam napriklad cas a chut nahazet na nyx par inzeratu s kojeneckou vybavou, ktery se potrebuje matka zbavit, ale cenu jednotlivejch polozek mi rekne az zitra, kde nebudu mit cas to cely sepisovat... a bez ceny to tam zase hazet nechci. Zda se to jako rozumnej napad?
    KEJML
    KEJML --- ---
    DONSIALINA: V příslušném klubu to zůstane vzadu, v tržišti jde nahoru, ne?
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    RAINBOF: nemyslim to tak, že bych u toho sedel a topoval to právě proto, aby to bylo pořád nahoře(na to bych fakt neměl čas a ani náladu), ale kvůli tomu, že když mě to někdy kolem toho 20.12. vyzvalo k aktualizaci, kterou jsem provedl tak to zůstalo stejně "vzadu"
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DONSIALINA: tohle jsi teoreticky mohl delat kazdych 15 nebo X minut.
    Takze to bylo opraveno ze topovani je mozno pouze 1x za ten dlooouhy casovy limit kdy inzeraty zastaraji...
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    tak snad to neni moc komerční, jinač bych to radši smázl..
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    DONSIALINA: a já nevim proč:)
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    NYX: aha tak to sry je možný že sem to nějak přehlídl, ale když to aktualizuju teď tak se neděje nic. a jak říkám aktualizuju to teď pořád dokola právě pro to, že to je furt někde dole..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam