• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    Zde řešíme problémy, potíže a neznalost. Pokud chcete ventilovat svoje vlastní nedostatky, tak budete smazáni.

    Související kluby:
  • [ nyx :: trziste :: chybejici kategorie ]


  • Co přijde:
  • Tipy a rady pro vkládání inzerátů

  • Tipy na to, jak pohodlně odebírat inzeráty

  • Co do tržiště nepatří

  • Hlášení problémů - co a jak.
  • rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    ZABIAS: u nabidek prace je to spis myslene, aby tam nesypala inzeraty masove nejaka agentura, klidne to tam dej.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ZABIAS: Jasne ze je to komercni a klidne to tam dej ;) Pokud ti nějaký skřítek ukradne ponožky, tak si nedám pokoj a tím myslím, že jemu nedám pokoj, než ti je vrátí.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    skoda ze uz se nedaj davat komercni inzeraty prijde mi to ze to bylo na nyxu to super ze nikoho nezajimalo jestli na tom vydelavas nebo ne .

    nebavim se samozrejme o nejakejch spamerech co tam soupali kazdou hodinu nejakej inzerat z kteryho vatarili.

    no muj dotaz muzu tam teda vubec napsat poptavku po tom kdo mi vyrobi nejaky weby ?

    je to komercni zejo.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Docela by se mi hodila moznost si inzerat predpripravit a publikovat ho az pozdeji - ted mam napriklad cas a chut nahazet na nyx par inzeratu s kojeneckou vybavou, ktery se potrebuje matka zbavit, ale cenu jednotlivejch polozek mi rekne az zitra, kde nebudu mit cas to cely sepisovat... a bez ceny to tam zase hazet nechci. Zda se to jako rozumnej napad?
    KEJML
    KEJML --- ---
    DONSIALINA: V příslušném klubu to zůstane vzadu, v tržišti jde nahoru, ne?
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    RAINBOF: nemyslim to tak, že bych u toho sedel a topoval to právě proto, aby to bylo pořád nahoře(na to bych fakt neměl čas a ani náladu), ale kvůli tomu, že když mě to někdy kolem toho 20.12. vyzvalo k aktualizaci, kterou jsem provedl tak to zůstalo stejně "vzadu"
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DONSIALINA: tohle jsi teoreticky mohl delat kazdych 15 nebo X minut.
    Takze to bylo opraveno ze topovani je mozno pouze 1x za ten dlooouhy casovy limit kdy inzeraty zastaraji...
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    tak snad to neni moc komerční, jinač bych to radši smázl..
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    DONSIALINA: a já nevim proč:)
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    NYX: aha tak to sry je možný že sem to nějak přehlídl, ale když to aktualizuju teď tak se neděje nic. a jak říkám aktualizuju to teď pořád dokola právě pro to, že to je furt někde dole..
    NYX
    NYX --- ---
    DONSIALINA: to musel, v trzisti se to radi prave podle tohohle data.
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    NYX: já jenom že jak to bejvalo dřív, nevylezl na chvíli na to první místo na tržišti, ačkoliv né že bych po tom nějak prahnul..
    NYX
    NYX --- ---
    DONSIALINA: ja ho vidim aktualizovany 20.12.
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    NYX: dík
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    NYX: mi přišla žádost o aktualizaci, tak sem jí provedl, ale inzerát je stále hluboko v propadlišti dějin. co jsem udělal špatně?
    NYX
    NYX --- ---
    KETHAMINA: ta zadost o aktualizaci je tam v prvni rade proto, aby se mohly casem mazat inzeraty, ktere lidi zapomenou smazat rucne.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    RAINBOF: já tedy tržiště moc nepoužívám, ale vzhledem k tomu,že tě to po čase vyzve k refreshi inzerátu oznámením,že některý inzerát je starý - asi proto to člověk znova aktualizuje ne?
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    RAINBOF: :-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nebylo nam bez toho trziste krasne ?
    NYX
    NYX --- ---
    DEIKSAC: jsem si vsiml, ze nekdy je ten samy inzerat odeslany nekolikrat, teprve dneska jsem si vsiml, ze do ruznych kategorii, mozna to tak bylo i v tech predchozich pripadech, jen me neco takoveho vubec nenapadlo. budu to taky muset pripsat nekam k zadavani inzeratu
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    a pak teda se občas stane, že některý z uživatelů nacpe tentýž inzerát do několika různých kategorií, taky by nebyl špatný flag pro takovéto případy nebo ev automatická deduplikace
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    imho taky funkce označit jako spam s následnou kontrolou moderátorů nezní zle a myslím, že by fungovala. lidi, co tržíště sledují pravidelně, paměť na notorické spammery mají.

    to topování inzerátů je třebas irelevantní, pokud člověk sleduje agregovaný tržiště (superklub)

    notorický spammer může být upozorněn, aby tak nečinil a nasměrován např k tomu, aby si zaplatil zde na nyxu banner
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam