• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    NASA
    NASA --- ---
    KRALIK: Inzerát byl zřejmě již smazán. Můžete zkusit vyhledat jiné inzeráty pomocí formuláře vlevo.

    co tam bylo?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    tohle se mi moc nelibi -- [ OFFERINGNABÍZÍM: Zaměření, výroba, montáž plastových oken a dveří ]

    probiha nejaka cenzura inzeratu? :)
    smazat!
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    NYX: dávam to vždy po jedné, nabídky více mi ani nejde. prohlížeč mozilla, verze nevím :(. stejneé je to ale i v exploreru. jsem one click user, takže na mne pomalu :))
    NYX
    NYX --- ---
    FEMMEFATAL: a nejde to jen pokud jich najednou vyberes vic nebo ani kdyz to zkousis po jedne? kdyztak zkus mezi jednotlivyma fotkama reloadnout stranku, ale to je takove nesikovne reseni.

    dej vedet, co funguje a co ne. diky
    NYX
    NYX --- ---
    FEMMEFATAL: jaky prohlizec, jaka verze flashe?
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    ahoj, můžu se zeptat, kde je problém, když mi u mnou vložených inzerátů jde do inzerátu vložit vždy jen jedna fotka?Další už se prostě nenahrává. Dříve to šlo, nyní ne. díky.
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    PETJU: S tím souhlasím, 50 po sobě jdoucích inzerátů a v každém jedna knížka, co někomu zbyla po studiu je moc.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls kdo resi reference?
    id soldik si nechal poslat router, ktery nerozchodil za pomoci me, ani nekoho kdo mu udajne resil net, tak ho vratil, ze mu je k nicemu. ihned po tom, co mi tohle oznamil, jsem mu automaticky vratil vsechny prachy vcetne mnou zaplaceneho postovneho, protoze jsem predpokladal, ze se stalo neco po ceste.
    router je ale v poradku, takze jsem mu dal negativ a on odpovedel negativem, ze pry jsem se zblaznil. domluva mezi nama zjevne mozna neni.
    dik
    ALEXAK
    ALEXAK --- ---
    Aha, tím se to řeší (flash mám většinou vypnutý). Díky.
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXAK: no je potreba flash, nic jineho me nenapada.
    ALEXAK
    ALEXAK --- ---
    NYX: U mě bohužel to tlačítko nefunguje (vypadá jako prázdný čtverec v kolonce "fotografie" a po kliknutí se nic nestane). Stejně to vypadá i v "osobní/soubory". Zkoušel jsem to v Chrome i Firefoxu. Mohlo by vadit, že používám Linux, ale na jiných webech nemám s uploadováním problém. Nevíte prosím někdo, co je špatně?
    NYX
    NYX --- ---
    CWRCEKK: po ulozeni inzeratu je tam tlacitko na prilozeni fotek.
    CWRCEKK
    CWRCEKK --- ---
    chcem sa spytat ako mozem vlozit fotku do inzeratu?
    NYX
    NYX --- ---
    ADAMITO: nepatri tohle stejne spis do udalosti?
    ADAMITO
    ADAMITO --- ---
    Mohu inzerovat na trzisti placeny kurz pro verejnost, ktery nabizi Prazdninova skola Lipnice (jako neziskova organizace)? Je to chapano jako nekomercni inzerat? diky za odpoved
    IVUCHACHA
    IVUCHACHA --- ---
    Muzu dat do inzeratu offering work, ze jazykovka kde pracuju shani novy klienty a nabizi provizi za kazdyho dohozenyho klienta? dik
    TIP
    TIP --- ---
    KEJML: dovolim si nesouhlasit, dyt inzerat muzes kdykoliv libovolne promazavat a upravovat
    KEJML
    KEJML --- ---
    PETJU: Zas takhle může snadno označovat co už je prodané a co ještě ne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Já sleduju denně celé tržiště pomocí jednoho klubu.

    30 knižek, nebo 30x jiný člověk co hledá práci je pro mě absolutně to samé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam