• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zdravím,
    v poslední době se zase vrtám v nyxu a pomalu dojde i na tržiště. A protože sám ho používám spíš sporadicky, ptám se povolanějších...což v tomhle případě znamená lidi, kteří mají v tržišti momentálně deset a více inzerátu (ať už aktivních nebo ne).

    Takže...ocením jakékoliv nápady, jak tržiště vylepšit (ať již z pohledu prodávajícího nebo kupujícího), co momentálně nefunguje jak by mělo a jakékoliv další postřehy, které vás napadají. Asi nejlépe víte s čím jste se při prodeji potýkali nebo co vám chybělo.

    Díky


    Co nefunguje podle představ, když jsem začal:
    - deaktivace starých inzerátů - jako metoda poslední záchrany mě přijde příliš brzy, jako metoda pro udržování tržiště aktivním příliš pozdě. Myslím, že zde je prostor pro hraní.

    - "prodáno" - protože je to stejný stav jako deaktivovaný inzerát, tak neplní účel úklidu svých inzerátů, protože se tam přimíchají deaktivované a zapomeneš na ně. Možná se stane zbytečným v momentě kdy se změní systém deaktivovaných inzerátů.
    Myslím, že je tu prostor pro tlačítko zamluveno, které inzerát neschová, ale jenom označí a po řekněme 48 hodinách hodí do prodaných. To samé udělat se stavem archivovaných

    - odkaz tržiště v menu - velmi sporadicky tam jdu přímo prohlížet inzeráty, ale jenom hledat a upravovat svoje. To, že mě to zobrazí inzeráty mě rozbíjí nepřečtené ve "falešných klubech". Uvítal bych asi stránku pro lidi co mají X inzerátů - Vyhledávání, Sledované a moje inzeráty místo seznamu aktuálních.

    To jsou věci, kterých si všímám pravidelně, Taky jsem si všiml, že množství aktivních odběratelů klesá. Ale to je možná jenom moje pozorování. Nicméně mě napadlo udělal app pro statický obsah inzerátu uvnitř banneru, když zrovna není reklama. (Možná rovnou věc pro premium uživatele)
    NYX
    NYX --- ---
    FARO: pokud to delas sam, nevidim to problem.
    FARO
    FARO --- ---
    Ahoj, otvoril som pre Prahu servis pocitacov a rozne sluzby s tym spojene, len neviem ci tu s tym mozem bezplatne von. Pre nyx-akov by som mohol hodit nejaku zlavu .)
    Dakujem
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=14;type=market_file

    Osobní - Soubory - Přílohy inzerátů
    NYX
    NYX --- ---
    FLYSESER: u inzeratu by se mely soubory nahravat rovnou jakmile je vyberes...a naskakat tam jako minuatury. pokud ti tohle nefunguje, je asi nejaky problem u tebe. zkus jiny prohlizec, kouknout do javascriptove konzole, jestli tam nejsou nejake chyby apod.
    FLYSESER
    FLYSESER --- ---
    Ahoj, poradíte mi jak nahrat fotky ke svému účtu? Když dám procházet a označím fotku, tak se ve výsledku nic nestane. Jak v mém webspace tak u inzerátů... Díky
    ZUZANKA87
    ZUZANKA87 --- ---
    krása, už to funguje! díky :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZUZANKA87: kazdy tu ma omezene mnozstvi mista na soubory, ktere nahrava, normalne asi 25MB, v premiovce 1GB

    co tam mas uvidis v https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=14 - pripadne muzes nepotrebne veci promazat
    ZUZANKA87
    ZUZANKA87 --- ---
    a ten webspace je co? mně to nejde ani na jednom pc a přítelovi na jeho účtě to funguje bez problémů.
    NYX
    NYX --- ---
    ZUZANKA87: aha, tak ted koukam do db a bude to tim volnym mistem. ale chybu by to melo hlasit :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZUZANKA87: aha, divne. mas dost mista v tom webspace?

    jinak me toho moc nenapada...jeste teda overim, ze se skutecne spravne posila chyba
    ZUZANKA87
    ZUZANKA87 --- ---
    píše to tohle: modré plavky.JPG: upload_failed (null)
    ZUZANKA87
    ZUZANKA87 --- ---
    mozzila a je to asi tak hoďka, hoďka a půl
    NYX
    NYX --- ---
    ZUZANKA87: od kdy? menil se zpusob toho nahravani, tak to mozna nekde nemusi fungovat, ale je to uz par dni.
    kdyztak napis jaky prohlizec.
    ZUZANKA87
    ZUZANKA87 --- ---
    ahoj, nejdou mi nahrávat fotky na tržiště, i ty, který jsem ještě před chvilkou nahrála bez problémů, není to nějak omezené na množství nebo tak? díky
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    NYX: jasně, díky, chápu
    NYX
    NYX --- ---
    YELLENKA: jeste mi prijde v pohode, kdyz nekdo hleda nekoho k sobe do firmy a neni to nejaky gigant, ale pracovni agentury jsou imho jasne za hranou.
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    Ahoj, mám neznalost a prosím o radu :) napadlo mě, že bych chtěla do inzerátů vložit pracovní nabídky naší personální agentury, kde pracuju, možná by to tu někoho mohlo zajímat a někomu bych tím mohla pomoci najít si práci, nebo brigádu (jsou to jak brigády, tak hlavní pracovní poměry z různých oborů). Lze to? Díky předem za odpověď.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ERGIEN: Na začátku topicu (Sledování kategorií tržiště) se neobjeví, objeví se na začátku tržiště jako takového.

    Jinak tržiště je nastaveno tak, že nic nemažeš, protože to by byly pořád požadavky, že to chtějí obnovit.

    Takže pokud je nabídka neaktuální dáš prodáno a hotovo.

    To co jsi viděla je mechanismus co slouží proti neaktivním uživatelům - zapomínají na tržiště lézt a pak jsou zbytečné nabídky v tržišti co jsou pravděpodobně neaktuální.

    A protože když se koukneš třeba ke mě, bych musel aktualizovat ručně inzeráty každou chvíli, tak tam mám tlačítko aktualizuj vše. Je to jenom pro to, abych ušetřil práci, není to nic speciálního.
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    MCKIDNEY: no, zkoušela jsem ho upravit už předtim, teď znovu ale pořád se neobjevuje na začátku topicu.
    No jo, nejsem holt tak velký obchodník a tolik toho na prodej nemám :) I když brzo plánuju velkou probírku věcí :D Tak se možná taky dostanu na těch 20 :)

    No jo, když ono to tam myslím psalo něco o vymazání neaktuálních nabídek, tak jsem nechtěla porušit nějaká pravidla :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam