• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROBIN_SNNSDrD - příležitostné hraní II. útočiště
    GAF
    GAF --- ---
    Rudovous se vydal do města poprvé v životě, protože v jeho lese se objevil fenomén, který zatím nikdy neviděl, ale už o něm slyšel - nemrtví. Příležitostné ohlodané mrtvoly zvířat s namodralými okraji ran a křečovitě zatnutými končetinami - to je známka paralýzy od kousnutí nebo škrábnutí ghůla, našel si to ve staré knize monster, kterou mu zanechal jeho děd a předtím děd jeho děda.

    Jediný spolehlivý postup proti nim je ocel, oheň a svěcená voda. Meč a oheň by se i s lukem u něj našly ale o svěcené vodě nemůže být ani řeč...

    Kněze snad v městě najde. Možná i nějakou posilu. Když už půjde na nebezpečná, neznámá stvoření bylo by vhodné se dobře připravit. Navíc za jejich kůži, drápy a zuby jistě někdo z města později rád zaplatí... Ať už tak nebo tak Rudovous nemůže dovolit, aby průsmyk kterým vodí lidi na druhou stranu ostrova byl dál takto nebezpečný.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Ja se omlouvám mám zkouškové takže teď chvíli fakt nemůžu být aktivní
    DNF
    DNF --- ---
    ne, jedem podle mych pravidel, zapomente na tabulky a nalinkovane povolani, hrajte!
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Ok, podle jakých pravidel jedeme? 1.6 či 2.0? Má je někdo už?
    DNF
    DNF --- ---
    No, presne takhle jsem myslel ze to skonci, a ono to tak uz zacalo :) Tak to este zkusime postouchnout .. Mejme kus zeme, nekde je pristav, zaroven hlavni mesto. Je to veeelkej ostrov, pevnina na dva dny plavby. Postava kterou budete hrat je na ceste do hlavniho mesta. Cesta nebude trvat mene nez tri dny. Na vas je:
    Strucny zivotopis postavy. Zadna cisla, jen popis.
    Proc se vydala do mesta.
    Zacatek pribehu jeji cesty.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KATHY_: Omlouvám se.. chyba byla na mé straně :))) Nějak jsem nebyla přihlášená :-D
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    DNF: Aktivita není problém, ale spíš ty pravidla, nejdou mi otevřít.. Tak nevím jestli je chyba na mé straně?
    DNF
    DNF --- ---
    Takze jsme ctyri plus PJ, to je v pohode :) No, ale to jsem vam este nerek podle ceho jsem zvyklej hrat :)) Uz nejakej cas je v RC verzi nas dovednostni system, ktery jsme prakticky vyvinuli hranim :) puvodne totiz nemel zadna psana pravidla, bylo to pro lidi co je maj v hlave, ale s pridavanim novych lidi se to dalo na papir, a vyladilo. Pak to spalo jak jsme nehrali, ale ted podle toho hrajem a funguje to ... dam odkaz na nastenku, tak si to prectete jestli podle toho vubec chcete hrat.
    Rozhodne zapomente na tabulky, nekolik druhu kostek, vypsana povolani a rasy, a reseni konfliktu podle pravidel. Vsechno je maximalne jednoduche, o to vic se musi vypravet ... Tak asi tak.
    GAF
    GAF --- ---
    DNF: já přece taky!
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    DNF: Přidala jsem ti práva.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    DNF: Já bych si taky zahrála :)
    DNF
    DNF --- ---
    Takze dva hraci, Robin a Misa po netu, to je malo. Jestli se jeste jeden dva prida, tak zacnem.
    Budu potrebovat prava k nastence, abych tam vylepil pravidla a daval info o hre, mapy, etc...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MISA_PES: U mě je to stejné. Níže zmíněné důvody stále platí.
    MISA_PES
    MISA_PES --- ---
    nedojedu nikam, to je jistý, ale po netu bych si zahrál.
    DNF
    DNF --- ---
    No, a kdyby nekdo chtel zacit po netu, tak pokud se sejde dost zajemcu, klidne zacnu nejake dobrodruzstvi, mam nejaka v zasobe :)
    DNF
    DNF --- ---
    No, toz pres leto to ude slaby s kazdym, to je jasnacka .. spis tak jako se pripravit na delsi podzimni vecery, az se vsichni vrati kde budou na prazdniny ... My si asi pres leto parkrat zahrajem ve trech, protoze se schazime stejne docela pravidelne na pivku, takze to jde s tim. Kdyby nekdo nahodou byl v tejdnu v Brne, a mel chut, tak sem placnete vyzvu, a treba si date nejaky to NPC pro ozvlastneni pribehu ;)
    B_ART
    B_ART --- ---
    DNF: já mám zejtra státnice, tak to asi odložim :) a teď v létě už v brně asi moc nebudu, takže až spíš výhledově na podzim (i když kdyby se něco jakože fakt dohodlo a fakt se hrálo, tak klidně přijedu...)
    GAF
    GAF --- ---
    Můžu defakto jenom po netu. Taky...
    DNF
    DNF --- ---
    No, toz ted ten jeden co se chtel pridat je na zkouskovy doma, ale jestli by nekdo chtel, tak bychme mohli zahrat proste kdo prijde tak ve ctvrtek? Nekde v hospode ... Poutnik na Veveri, Fleda - tam je ted hnusny ochutnavkovy pivo, ale do ctvrtka se zmeni treba ... nebo jinde kde netoci brecky..
    My pujdem na rekneme 82% :D
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    B_ART: Já spíš po netu, na cestovní výlohy zatím bohužel nemám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam