• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no jasne, jenze je to domaci server pro par kamaradu a resim jen vypadky abych vedel, jak moc je to stabilni pripojeni. ja na ne nervu ze neco nebezelo ja chci mit jen prehled jak jim to pada..

    je mi jasne, ze pokud bych mel nejakou produkci, tak garantovany 4/4Mbit za 4000,- tak na ne budu rvat za 1 minutovy vypadek...ale zde spise sbiram info a cekam az nekdy na kyblsoftu budou mit ze servery jedou na 100% bez vypadku..treba

    byl jsme u UPC a tam se se mnou treba ani nikdo nebavil, tak jsem zkusil centrio s tim, ze budu sledovat jak to s nima je.

    kazdej server jednou spadne :)
    ANALYTE
    ANALYTE --- ---
    V tom je asi ten rozdíl, pokud chceš mít server, tak si pořid garantovanou linku a ne sdílenou konektivitu pro koncáky....
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ANALYTE: jednou za mesic to prave neni a ja mam doma servr, takze to resim,,kdyby to byl net pro babicku tak je mi to fukac...
    ANALYTE
    ANALYTE --- ---
    Fakt mě vždycky fascinuje, jak uživatelé jsou nervní z toho, že jim nejede jednu hodinu za měsíc net.....
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Napsal jsem jim mail, ať se mi k tomu laskavě vyjádřej. Tak jsem zvědavej, jestli mi někdo odpoví.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo twn prvni jsem take zaznamenal..nic moc.

    me to meri v intervalu 100 minut, takze leckaje vypadky ani nezjistim
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    22:49-23:18. Tak to už mě teda krká!
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    a dalsi 21:30 B-(
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no jo v 15:50 a 18:40
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Dneska zase dva výpadky, už tam píšu :-/
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Jj, včera mi asi dvě hodiny nešlo připojení, to jsem zaznamenal. Ale žádné další podrobnosti nevím.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    zaznamenal nekdo ?

    Podrobnosti o výpadku od 6.7.2010 13:10:15 do 6.7.2010 15:50:15
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Já zatím problém žádný neměl no, uvidíme až nastane. Kancelář Centria mám kousek od baráku, můžu je jít zjebat osobně :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    PREDSEDA: no a pak se pripoji spousta stahovacu a kvalita pujde dolu a ty budes nasranej jeste 1/4 roku cekat az je posles...jo taky prehnany, ale ja nikomu neverim. proto je pro mne ta 100 pohodlnejsi. Oni se take podle me budou vice snazit. Kdyz meli ten delsi vypadek. Tak jsem jim psal, ze mam hlidani na monitoring-serveru a ze to trvalo docela dlouho,,, kde je problem,,a ihned mejl ze se na tom pracuje..a bylo to pak rychle. Ja jim podekoval a upozornil, ze si vsechno hlidam :)

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak jistě, já mám byt s hypotékou na Velké Ohradě a jsem si jistý, že tam pár let bydlet budu. Proto jsem si klidně dal levnější úvazek. Pokud bych byl v nájmu, samozřejmě bych měl smlouvu jinou.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ale pak to totalne postrada smysl a proste za levnejsi cenu, chteji mit kazdy rok jisty.

    zase to pripojeni je cenove vyhodne a proto bych tydle upisy vypustil z hlavy za tu 100 mesicne stoji mit klid a platit max 2 mesice. napriklad, kdyz nevis jak dlouho budes v dane lokalite
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    asi jo, otazkou zni, zda bude zachovana puvodni cena. To asi ne si myslim
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    to teda znamená, že když chci mít jistotu, že v budoucnu můžu kdykoliv vypovědět smlouvu, tak musím před koncem Minimální doby užívání napsat, že chci převést smlouvu na dobu neurčitou?
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    tadle podminka je vic nez jasna, kdyz jim nenapises vezes se dal. Todle by chtelo teda spamove sirit..nemam rad kurvy
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Řek bych, že "Minimální doba užívání" je těch původních 12 měsíců. Já nevím, nejsem právník.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam