• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    PETRPEDROS: Mám taky 30/30 a teď to změřilo:

    Download: 16 659,74 kbit/s (2 082,47 kB/s)
    Upload: 13 114,75 kbit/s (1 639,34 kB/s)
    Web odezva: 20ms29.7ms106ms
    Stabilita: 64.8 %

    Mám ale místo switche na konci wifirouter a finální připojení vzduchem. Když to připojím přímo drátem, tak to možná bude dávat jiné výsledky.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no na ohrade je to v pohode. ale tedka mi od nich 2X nekdo volal a uhaneli me k upisu smlouvy.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    ZVIRATKO: nojo me to ma jed 30mb/s a prave tou nestabilitou se mi sekaji nektere ONLINE HRY a kdyz stahuju jedu 3mb/s a obcas to pada dolu a zase nahoru.. To je jak pri soulozi :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PETRPEDROS: kdyz budes stahovat furt stejne napicu tak to bude stabilni. Kdyz to nekdy pojede 50Mbit a nekdy 150Mbit tak to bude nestabilni. Proste bullshit.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    ZVIRATKO: myslel jsem ze to souvisí s Pingem... Ale ja měl stabilitu doma na Centrio 57% a v praci tady mam 97,8% coz je trochu divny...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Test stabilita
    Test stability vychazí z porovnání stahování nekolika stejných souborů dat. Porovná se nejhorší s nejlepším. Pokud tedy se testovaci soubor stáhne nejrychleji za 2 sekundy a nejpomaleji za 3 sekundy je vysledná stabilita rovna 66.7 procentum.

    LOL, to pojmenoval Stabilita nejakej kokot :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PETRPEDROS: nevim co je "stabilita", to je nejaka blbost co si vymysleli aby byli vic cool

    Stabilita: 75.4 %

    sedim na optice, stabilita 100% :) stabilita ceho? mozna se moc houpu na zidli...?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Od pondělí ve 23:20 přestala jíd televize a internet už bylo pozdě na to abych to řešil. šel jsem normálně do práce a když jsem v úterý přišel domu TV ani Internet ještě nefungovali. Jejich linka byla už zavřená mají jen do 6ti hodin a mail jsem napsat na technicnou podporu nemohl protože mi od centria nešel net. Tak jsem volal dnes rano a hlasil mi ze je velka porucha v modranech. Me to bylo divny kdyz jsem mu uz po 3ti opakoval ze jsem z Chodova. No doufam ze az prïjdu dnes z prace uz to bude normalne behat....

    jinak jsem si dal http://rychlost.cz a 30 mb/s downoad stejny upload ale Stabilita: 57.1 % (dobrá 3) to není moc cool...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    modrany v pohode
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Ne, včera od osmi do půlnoci jsem byl na netu bez problému. Ale jsem na Velké Ohradě, což je druhý břeh Vltavy.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Už od pondělka večer mi nejde TV ani Internet a dnes ráno to vypadalo jako když to znovu pustili...

    Volal jsem tam pry maji chybu nekde v modranech a pry to souvisi i semnou i kdyz jsem z Chodova....

    Mam 30mb/s internet, ale stabilitu mi to ukazuje jen 50% coz neni moc dobre kdyz mi u smlouvi tvrdili ze pripojeni je Garantovane...

    Mate nekdo jeste problem s TV a INTERNETEM ?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja tomu rikam neumeli, protoze to neumej prodat ;)
    GURBON
    GURBON --- ---
    ZVIRATKO: to neni o tom ze by neumeli ale nechtej to delat.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    GURBON: taky je mozny ze mam centronet vic jak rok :-) na webu jsem to nenasel...

    jo a taky neumeli reverz...
    GURBON
    GURBON --- ---
    ZVIRATKO: 100,- za mesic. Kdo ti rikal ze to nejde? Jde to vic nez rok.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    uz jste nekdo resili pevnou IP adresu? mam centrio asi 3/4 roku, na zacatku rikali ze to pro domacnosti vubec neumej, ale v brozure jsem ted koukal ze to maj...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    taky tak
    MARC3R
    MARC3R --- ---
    Centrio by ověřování přes MAC adresu mít nemělo. Doma mi funguje na všech zařízeních, kam připojím kabel a získá adresu bez problémů. Aktuálně mám kabel zapojen do routerboardu MikroTik a za tím wifi, switche a všechny počítače a běhá to vše správně.
    GURBON
    GURBON --- ---
    2CRAZY: co na tom routeru naklonovat jinou MAC? Idealne nejakyho zarizeni na ktery IP dostanes.
    2CRAZY
    2CRAZY --- ---
    GURBON: Zkousel sem to jen do jednoho pocitace.. nastavil sem DHCP users na 2, ale i tak nic - ve status tabulce je IP adresa porad sama nula. Nehce se mi zpatky k UPC ale mozna to bude jediny reseni, protoze s timhle si zatim nevi nikdo rady.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam