• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    POZOR - pri uzavreni smlouvy na dobu urcitou (12 mesicu) se automaticky prevadi smlouva na dalsich 12 mesicu, pokud si smlouvu zakaznik sam nezrusi !!! Podminky spolecnosti centrio: 8.1 Tato smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, resp. na dobu určitou v délce trvání 12 (dvanácti) měsíců s možností automatického prodloužení v případě, že Zákazník zvolí úvazek na 12 (dvanáct) měsíců. Pokud u smluv na dobu určitou některá ze smluvních stran písemně nesdělí druhé smluvní straně nejméně 30 (třicet) dní před uplynutím doby, na kterou byla tato smlouva uzavřena, že nemá zájem pokračovat v plnění smlouvy, prodlužuje se tato smlouva automaticky vždy o dalších 12 (dvanáct) měsíců dle aktuálního Ceníku.
    rozbalit záhlaví
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JOSKA_CZ: Dej vědět jak to dopadlo... Třeba je to omezeno že je to jen pro ty co mají 15mb/s a mail jim přišel. :D
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    já jsem aktuální zákazník a nic mi nepřišlo. Schválně se o své zrychlení přihlásím :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no ten jejich marketing je nejakej divnej.

    Je to ostuda, ze si neumi vytahnout z databaze aktualni zakazniky a otravuji vsechny :)
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    Teda já žádné výpadky neměl, Praha - Horní Měcholupy. Ale ty maily jsou docela vtipný :)) Trošku se ztrapnili no.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Mně nedávno volali, jestli nechci zvýšit 30 na 50 tušim za plus 70,- korun měsíčně.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Vážení zákazníci, Pøijmìte prosím naši omluvu, Akce navýšení služby internet 15Mbit na službu internet 50Mbit se týká pouze zákaznískù s aktivní službou Internet 15Mbit. V prùbìhu tohoto mìsíce, budou postupnì navýšeny všechny dosavadní internetové rychlosti u stávajících služeb. Vaše CenTrio
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    prislo mi taky neco, ale nejde to otevrit ve fonu.

    pokud sou dacani a na 30 mrdaj, tak vypovim smlouvu, ale ono to stejne bude s upisem. i ta formulka, pokud nesouhlasite ozvete se zavani automatickym upisem.

    asi nikdo nevi presne podminky? jim kdyztak napisu
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Vážený zákazníku,
    v rámci zvyšování přenosové kapacity našich sítí, ke kterému došlu v uplynulém a tomto týdnu, jsme se rozhodli
    všem stávajícím zákazníkům s tarifem 15/15 Mbps zrychlit připojení k internetu na tarif 50/50 Mbps.
    Tato trojnásobná rychlost Vám byla poskytnuta od 14. 5. 2012 za zcela bezkonkurenční cenu 300,- Kč/měsíc.
    Pokud o toto zkvalitnění služeb nemáte zájem, kontaktujte prosím nejpozději do 30. 5. 2012 zákaznickou linku
    na čísle 246 008 787, nebo formou odpovědi na e-mail info@centrio.cz.


    To znamená když mám 30mb/s tak mě nic nezrychlí?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SLUKAS: jo stim sekanim setopboxu je to taky docela klišé.. To ani tak neřešim jako ten prapodivný internet...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak teď už ale i já nevím co si o tom mám myslet - každých pár dní mi chodí od Centria upozornění, že bude druhý den výpadek. Na můj vkus to začíná být trochu časté.
    SLUKAS
    SLUKAS --- ---
    Praha-Kobylisy...taky pohoda...jen se obcas sekne setopbox..ale net bezi...jen par vypadku. To sem mel u UPC taky
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    taky bez problemu
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Je mi to fakt divný - mám taky 30mb, ještě ji zpomaluju wifi routerem a za několika zdma mi streamovaný video běhá krásně.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    mám připojení 30mb a nepustim si bez sekání ani písničku z youtoub... to snad ne
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    ZVIRATKO: Nojono optika to stačí aby ses na optický kabel blbě podíval a on už přestane fungovat :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak centrio me zacina pekne s*t... kazdej vikend vypadek

    ted to uz pul hodiny nejde v modranech...

    bezne to urezava spojeni (kazdej druhej den v noci neco restartnou)

    grrrrrrrrrr
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Mi na Velký Ohradě jede bez problému.
    MORTALES
    MORTALES --- ---
    @PREDSEDA jj taky jsem na to koukal, a co je nejlepsi, od te doby internet nejede vubec - Velka Ohrada :P Technicka podpora dela mrtvyho brouka..
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no zkouseli to,,,jestli nahodou nezapomenu,,,pekny vyjebaci :/ ale jasny takovy je byznys naslibovat muzes cokoli, hlavne kdyz se po tom pak nikdo nepidi
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    BOHOUR: Já ne :D Taky mi ji slibovali...
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    zdar dostal nekdo tu 10 % slevu co mi sliboval nejaky technik za minuly dlouhy pad DHCP serveru?

    vysral se na to, tak sem se poptal, kde mam tech slibenych par korun.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam