• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    TAJFUNKA: U nás zaváděli někdy loni tuším, za mě říkám jít do nich.

    Mám porovnání s UPC u kterých jsem byl spoustu let. A z hlediska nějaké spolehlivosti apod. je to úplně to samé.

    Akorát Centrio je rychlejší, levnější a výhodnější :) (alespoň pokud se bavíme o plné palbě tv/internet/telefon)
    TAJFUNKA
    TAJFUNKA --- ---
    ahoj, nemáte někdo aktuální zkušenost se zaváděním Centrio do baráku? jít do nich nebo je to opravdu taková hrůza? :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo taky mi nekdo prislibil slevu a musel jsem tam volat a prudit, kde ta sleva je. byznys klasika...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No mě teda odpověděli, že u nich výpadek neni, že to na dálku prověřoval a dostal se až do mýho routeru, takže to musí být u mě doma. Což samozřejmě může být pravda. Ale to mi odpověděl jen na dnešní stav (a už to zase jde), ne na stav v poslední době.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PREDSEDA: Mě se na mail vůbec neobtěžovali odpovědět a po telefonu na jejich jedninou linku mobilní telefon se mi ten dotyčný na druhý straně zaručil že tedy dostanu nějakou slevu měsíční samozřejmě sem ji nedostal a ještě jsem platil nějaký příplatek...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak jsem jim dneska napsal, jsem zvědav jestli se k tomu vyjádří, protože mě to začíná celkem srát:

    "Dobrý den. Postupně mi od Vás chodí emaily o výpadcích - 10., 15., 17., 22. a 24. 5. V tom posledním jste informovali, že je to poslední plánovaný výpadek. To byly ty plánované, mezítím bylo i spousta neplánovaných. Dnes je 1.6. a přítelkyně mi volá, že připojení opět nejde. Mohli byste mi sdělit co se děje? Mám s Vámi smlouvu už čtyři roky, ale v poslední době je připojení od Vás na můj vkus dost problematické a začínám uvažovat o změně poskytovatele.

    S pozdravem ..."
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JOSKA_CZ: Dej vědět jak to dopadlo... Třeba je to omezeno že je to jen pro ty co mají 15mb/s a mail jim přišel. :D
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    já jsem aktuální zákazník a nic mi nepřišlo. Schválně se o své zrychlení přihlásím :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no ten jejich marketing je nejakej divnej.

    Je to ostuda, ze si neumi vytahnout z databaze aktualni zakazniky a otravuji vsechny :)
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    Teda já žádné výpadky neměl, Praha - Horní Měcholupy. Ale ty maily jsou docela vtipný :)) Trošku se ztrapnili no.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Mně nedávno volali, jestli nechci zvýšit 30 na 50 tušim za plus 70,- korun měsíčně.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Vážení zákazníci, Pøijmìte prosím naši omluvu, Akce navýšení služby internet 15Mbit na službu internet 50Mbit se týká pouze zákaznískù s aktivní službou Internet 15Mbit. V prùbìhu tohoto mìsíce, budou postupnì navýšeny všechny dosavadní internetové rychlosti u stávajících služeb. Vaše CenTrio
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    prislo mi taky neco, ale nejde to otevrit ve fonu.

    pokud sou dacani a na 30 mrdaj, tak vypovim smlouvu, ale ono to stejne bude s upisem. i ta formulka, pokud nesouhlasite ozvete se zavani automatickym upisem.

    asi nikdo nevi presne podminky? jim kdyztak napisu
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Vážený zákazníku,
    v rámci zvyšování přenosové kapacity našich sítí, ke kterému došlu v uplynulém a tomto týdnu, jsme se rozhodli
    všem stávajícím zákazníkům s tarifem 15/15 Mbps zrychlit připojení k internetu na tarif 50/50 Mbps.
    Tato trojnásobná rychlost Vám byla poskytnuta od 14. 5. 2012 za zcela bezkonkurenční cenu 300,- Kč/měsíc.
    Pokud o toto zkvalitnění služeb nemáte zájem, kontaktujte prosím nejpozději do 30. 5. 2012 zákaznickou linku
    na čísle 246 008 787, nebo formou odpovědi na e-mail info@centrio.cz.


    To znamená když mám 30mb/s tak mě nic nezrychlí?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SLUKAS: jo stim sekanim setopboxu je to taky docela klišé.. To ani tak neřešim jako ten prapodivný internet...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak teď už ale i já nevím co si o tom mám myslet - každých pár dní mi chodí od Centria upozornění, že bude druhý den výpadek. Na můj vkus to začíná být trochu časté.
    SLUKAS
    SLUKAS --- ---
    Praha-Kobylisy...taky pohoda...jen se obcas sekne setopbox..ale net bezi...jen par vypadku. To sem mel u UPC taky
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    taky bez problemu
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Je mi to fakt divný - mám taky 30mb, ještě ji zpomaluju wifi routerem a za několika zdma mi streamovaný video běhá krásně.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    mám připojení 30mb a nepustim si bez sekání ani písničku z youtoub... to snad ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam