• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    POZOR - pri uzavreni smlouvy na dobu urcitou (12 mesicu) se automaticky prevadi smlouva na dalsich 12 mesicu, pokud si smlouvu zakaznik sam nezrusi !!! Podminky spolecnosti centrio: 8.1 Tato smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, resp. na dobu určitou v délce trvání 12 (dvanácti) měsíců s možností automatického prodloužení v případě, že Zákazník zvolí úvazek na 12 (dvanáct) měsíců. Pokud u smluv na dobu určitou některá ze smluvních stran písemně nesdělí druhé smluvní straně nejméně 30 (třicet) dní před uplynutím doby, na kterou byla tato smlouva uzavřena, že nemá zájem pokračovat v plnění smlouvy, prodlužuje se tato smlouva automaticky vždy o dalších 12 (dvanáct) měsíců dle aktuálního Ceníku.
    rozbalit záhlaví
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    BOHOUR: nevim, co k tomu vice napsat... prestal jit net, tak jsem zkusil par veci, jestli to neni u me, a kdyz jsem zjistil, ze centrio ma vypadek, vyrazil jsem ven zarizovat veci. nez jsem se vratil, uz to slapalo :)

    jsou to ale situace, kdy si rikam, ze vrazim par stovek mesicne navic do druheho internetu, abych mel v pripade nouze moznost fungovat bez preruseni. nekdy vypadky prijdou ve chvili, kdy to nejmene potrebuju :(
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo a muzes se rozepsat,,,jen by me to zajimalo.

    kamarad mi zrovna vyprave, jak je fajn smula, kdyz treba odejde hlavni cisco a tak se da zalozni a to odejde taky :/

    ale proud ziskas jednoduse z agregatu.

    kdyz sem delal jeste ze serverama a mel byt planovany vypadek a ja mel asi 3 hodiny koser vypinat vsechny ty servery rucne, tak jsem si taky chtel dotahnout radsi agros a pockat venku s cigarem nez to zapnou :)..jenze agros nebyl a ja to stejne nestih vsechno povypinat...:) ale dobry, na par hodin se to protahlo ale jelo to vsechno
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    BOHOUR: jo, byl jsem u toho, kdyz doslo k vypadku
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    odpoved je zvlastni.

    omlouvaji se a pise, ze v hlavni stanici, kde maji umistene zarizeni doslo k vypadku proudu.

    na hodinu bez UPS heh
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    heh tak jsem jim slusne napsal co jim vypadlo a nebo jestli mam hledat neco v logu a sem zvedav, co mi napisi,,,pokud vubec odpovi :/
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    zdar hele pingdom mi dneska hlasil vypadek na hodinku

    13:28 - 14:22

    nezaznamenal nekdo kolem stodulek a na 13 ce vypadek ? dik
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    BOHOUR: no nevím. googlil jsem a dle nějakého neofiko centrio fóra tedy natuji.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Jako souhlasím, ty stránky jsou debilní. Ceník je tady:

    http://www.centrio.cz/dokumenty/Cenik_sluzeb_CenTrio.pdf
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    kompletni cenik, nefunguje. Parada :)

    http://www.centrio.cz/pdf/cenik.pdf
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    nojo furt :)
    jejich webove stranky napriklad nemaji tak zakladni vec, jako je mapa/seznam ulic pokryti, takze taky maj co zlepsovat
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Pevnou umí, viz jejich webové stránky, omg!
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    a umi pevnou? stoji neco?
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    verejna
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    Jak je na tom vlastne centrio s verejnymi IP adresami?
    Dostavate DHCPkem verejnou? Dostavate DHCPkem lokalni a jste natovani na brane?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    určitě
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    takze bych to shrnul tak...srat na meraky
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    na starem ibm R40 jsem mel vysledek ze speedtestu jeste o polovinu mensi z duvodu flashe..kompl to nestihal... i kdyz primou souvislost v tom nevidim.

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    Bral bych nejrychlejsi vysledky jako spravny :) pomalejsi budou pretizenejma serverama nebo lajnama k nim, ale pokud nakej server bude davat konstantne lepsi vysledek tak ten bude spis odpovidat rychlosti lajny (samozrejme merak u vlastniho ISP moc vypovidajici nebude)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    tak zalezi asi na umisteni serveru.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No hele, taky:

    speedtest.net: 23.4/20.5
    rychlost.cz: 23/23
    speedtes.cesnet.cz: 34.4/38
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    twe, tak nevim kde meri http://speedtest.cesnet.cz/, ale tam mam hodnoty uplne jine

    48 DL
    54 UL

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam