• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No, jak se to vezme. V úterý to vyměnil, tři dny to jelo úplně krásně bez jedinýho zaváhání. V pátek večer jsem zaznamenal jeden asi minutovej výpadek a v sobotu večer přišla bouřka a blesk sejmul komplet WANku v baráku včetně mýho routeru, televize a mikrověže :)

    Takže jdu opět volat na Centrio...
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    tak co ,,,dobry ?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Přijel jak měl, podle dohody. Nic nenašel, vyměnil koncovku na WAN kabelu a uvidí se.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak v úterý to přijede maník skouknout.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BOHOUR: ja mam grepneta pohoda

    JOSKA_CZ: kolega ma pe3ny optiku a je hodne spokojenej, ma 100/100 za naky ctyri kila a jezdi to prej dobre
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ROENICK: jestli ti morcak nenakousal kabel twe :/
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    No, nám teď do paneláku připojilo kabely i A1M a Pe3ny.net. Máte někdo zkušenosti? Je to horší-lepší-prašť jako uhoď?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jako ale uz ze svy podstaty bejva optika nejspolehlivejsi pripojeni. Prijde mi, ze na nekerejch mistech ma Centrio horsi spolehlivost nez treba UPC
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    a kdyz u toho budes koukni na ten tracert, (traceroute a mrkni jestli uvidis kde to jebe
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Jo, to je dobrý nápad.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hele nech si zaplej kompl a nastav si hlidani treba na tom pingdomu jako mam ja a pak jim posli ty vysledky a doberte se nekam...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No já mám výpadky teda častý. Už jsem vyloučil router, dělá to i při připíchnutí přímo na kabel. Psal jsem na podporu, odepsali mi že od nich nic nezaznamenali, ale ať jim napíšu další údaje (přesnější časy výpadků, pingy, tracerouty atd.). Docela mě to mrzí, doteď jsem tři roky celkem neměl problémy, ale poslední měsíc pořád. Možná to bude jenom třeba špatná koncovka na kabelu nebo něco takového triviálního, ale doufám že to někdo prověří.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jen pro info.

    1 vypadek

    Uptime Report for nymand: Last 30 days

    04/23/2013 01:00:26AM 04/23/2013 01:01:26AM 1m
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    to je jasny, wifi si pouzivej, ale nemuzes pak pri problemech vyloucit problem prave s pripojenim pres wifi.

    vyzkousej to po lanu a pak uvidis

    jak rikam, jsem kousek a nic, takze to bude mozna nekde u tebe
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Mám noťas a chodím s ním po bytě, beru si ho do postele. Navíc s druhým NTB se připojuje moje žena. Proto mám wifinu. Jen v noci většinou už leží na tomdle místě, protože si vedle něj hraju s Amigou.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ty vole :) na wifinu se vyser...dej tam kabel a nebo rovnou odpoj cely router, jestli tam nemas nejaky restart
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No mě se to teď téměř denně v noci kolem jedenáctý několikrát krátce odpojuje. Nevím čím to je, neříkám že je to chyba Centria. Zkusím to místo wifi připojit k routeru drátem, je možný že to třeba něco ruší (i když mívám tou dobou noťas cca půl metru od vysílače).
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    u me cajk kousek od predsedy

    Uptime Report for nymand: 03/29/2013 – 04/05/2013
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    me oznamili planovany vypadek jen jednou,,,ale pak jim stejne vzdy pisi, ze tehdy a tehdy to neslo a prosim vyjadreni,,,uz jen proto, jestli mam resit neco na serveru.

    ochotne mi odpovi, ze to bylo v pici no :)
    SLUKAS
    SLUKAS --- ---
    Kobylisy taky bez vypadku..Jen ty planovany vypadky o kterych sem byl informovam mailem..a dokonce i smskou...Sem docela koukal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam