• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    JND
    JND --- ---
    No ta silnice je pěknej průser ....
    Je sice fakt,že mezi Turnovem a Jičínem toho jezdí dost včetně kamionů,ale nepřijde to zas tak hrozný.
    Určitě by to chtělo obchvat Libuně pač tam je to blbý ,ale jinak bych asi nechal jak to je ...
    Jičín - Sobotka tam nevidím co měnit .. ta silnice je veliká dost a tu severní trasu přes Semily si nějak nedovedu představit jak by to tím udolím nacpali.
    Jedině celé do tunelu ... to pak jo ...ale pochybuju že tady postavěj tunely jakoněkde v Alpách ...
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: pravdu díš brachu .. :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Socanský!!!

    Kdo je pujde volit je u mě debil!!!
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: Kurvy!!!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: Nejhorší, že s tim nenaděláš nic ....
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    AMANES: no to jsou kurvy! budu jim tam házet hřebíky!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    AMANES: banda zm***rdů .. povede nám to vlastně pod barákem - už vidím ten rámus .. s rájem v Ráji je konec ..
    JND
    JND --- ---
    AMANES:

    Tak,že minulý rok byla jediná šance po letech ....
    mam štěští,že jsem byl u toho .....

    http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/3/3251/3251628_16222675078b7642cefb4b9457486f47/images/P1040234.jpg

    Bratránek s přítelkou má historickou fotku ...
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    :)))))))))))))))))
    AMANES
    AMANES --- ---
    KROTITEL: jj netopíří rauš... nevíš kde je dole, kde nahoře, ale slyšíš všechno ))))))
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    AMANES: jó tohle moudro už jsem taky někde slyšel :))
    to musí být dobrý nálože potom :))
    AMANES
    AMANES --- ---
    KROTITEL: to víš! :) kamarád z hradu (sklepy jsou tam plný netopírů) sbírá každej rok jejich trus.... je to výborný hnojivo na kytky... hlavně na ty naše ))))
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    JND: hehe to je dobrý.
    jsou tam netopíři jo? to jsem nevěděl.
    AMANES
    AMANES --- ---
    JND: jinak jak sme se bavili o občersvení u dvou lip na Kosti, tak letos se otvírat nebude! Pozemek koupili místní co maj vedle chalupu.
    Jo a v hospodě (hotel Helikar) teď nově točí Budvar (10,12) :/ chjo tam je to v kelu
    JND
    JND --- ---
    Dole je nějaká houpačka,ale nezkoušel jsem jí))
    Já ty rybníky na koupání moc nemusím,maximálně do Rokytáku pač tam lezeš po schudkách z hráze a teče tam voda z rašeliniště.
    Co by dětsko jsem se koupal i ve Vidláku což je dnes skoro neuvěřitelný))
    AMANES
    AMANES --- ---
    JND: škoda, že je tam tak málo vody, na jumpy by to tam bylo výborný, teda ono bylo... jako malej si pamatuju, že sme tam skákali (samozřejmě že ne až ze shora :))) ) loni sem se tam byl vykoupat a vody fakt mááálo :/
    JND
    JND --- ---
    KROTITEL:
    Je to věžák a dá se prolézt až nahoru jak říkáš.
    Jeden známej říkal,že tam pytlačil ryby a pak v tý škvýře narazil zase na někoho kdo tam sledoval netopíry. vypleský prej byly oba:o)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    JND: to je vidlák nebo věžák viď? jen se mi to trochu plete, kterej rybník je kterej.
    na týhle straně jsou ty spáry co jdou z vody až nahoru? jsme to tam lezli s kámošem a bylo to super až teda na to že je tam po pás vody :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam