• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    "Fotka dne"

    Příhrazy
    (trochu větší já vim..)

    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    jako hezký na tom je že jsou skály odkrytý a dřív vyschnou na lezení, ale zas to neni tak útulný.
    budu si na to muset zvyknout..
    JND
    JND --- ---
    Jo je to tam.
    Osobně znám spíše Hruboskalsko a konečně jsem se mrknul i tam.
    Stromy takto kácej na hodně místech a pak sázej nový les. Také jsem rád,že je vidět na skály a otvírají se nové pohledy ...
    HANELA
    HANELA --- ---
    JND: to je v Prachovkách, že? My tam byli v sobotu po dlouhé době a jásala jsem nad tím, jak pokáceli stromy a konečně ty skály jsou vidět!!!
    JND
    JND --- ---
    Pár fotek z výletu.




    JND
    JND --- ---
    SUDICZKA:
    A kde přesně ??
    jako na Zebíně uplně nahoře ??))
    SUDICZKA
    SUDICZKA --- ---
    Hospoda venku-srandy kopec Zebín...military area,skoro kazdy patek...posezeni v raji v doprovodu ilegal soundu...doporucuju :)
    JAKESH23
    JAKESH23 --- ---
    JND:hahaha pobavil stou fotkou:)skoda ty diry za tim valem,ale kdo zije v jeji blizkosti celej zivot,tomu to ani nak neprijde,pamatuju ze sme se chod.do lomu koupat-krasne cisty jako malo kde.Ale to uz je faaakt dlouhooo:)
    KOKES
    KOKES --- ---
    :-)
    JND
    JND --- ---
    KOKES:
    he he nachytal se nachytal:o)

    Fotka je víkendu. Tyhle motory je možné ještě dnes sem tam vidět v provozu,ale tohle je soukromej, historickej kousek. Autíčko je tam samozřejmně jako doplněk aby to tak vypadalo.
    KOKES
    KOKES --- ---
    JND: olol! ta fotka už je HODNĚ stará, ani ne podle tý oktávky, jako že nevidím žádný reklamy:-D
    JND
    JND --- ---
    Já to nefotil,ale je to pěkný.
    Už se těším,první týden v červenci jako každý rok rozjezd léta na Vidláčku .....
    LOBIN
    LOBIN --- ---
    JND: Oujee to je na Vezaku, tam uz jsme letos taky byli pred par tydny :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    WYMA: no aspoň u nás je to tteda hustý. 2000 kamionů deně!!!
    silnice je jako valcha!
    WYMA
    WYMA --- ---
    KROTITEL: místně k tomu dochází to je pravda. ale co sem tak četl, tak z hlediska statistik je ten úprk na neplacený okresky zanedbatelnej.
    navíc v případě českýho ráje to řeší jeden most a na něm cedule zákaz vjezdu nad 12t...

    mě se líbila ta jižní, ale zase by to šlo pod drábkama. i supersever vypadal dobře, to byla taková alpská varianta, ale zase strašně drahá...
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    no ono s poklesem dopravy na okreskách ale moc počítat nemůžem. z jednoho důvodu!
    a to je mýto! na tu dálnici daj mýtný brány a všechny kamiony to budou objíždět co to jde. takle to vidim u nás na okraji práglu. máme tu hradeckou i boleslavskou highway a všichni jezděj u nás přes vesnici.. a kdo za to může??
    Šimonovský!!! debilní socan..
    WYMA
    WYMA --- ---
    přesně, a ještě kdyby šéfové bank přestali vykořisťovat dělnickou třídu
    KOKES
    KOKES --- ---
    Ale zase se vyprázdní okresky:-) jako to bylo všude.
    On by ten nárůst dopravy mohl i silně klesnout, kdyby lidi nechodili nakupovat do supermarketů žrádlo z ciziny. Tak asi.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    WYMA: no, já jak stárnu, tak mi zas vadí hluk a bordel, což taková dálnice rozhodně produkovat bude :D ale co, tak si dám lavičku na druhou stranu baráku, abych to neslyšel :D

    Horší bude ten nárust dopravy na dálnici, už takhle to je kolikrát zlo ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam