• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    JND
    JND --- ---
    LITTLEFOX:

    Na mokrou skálu bych nelezl,chtěl bych se dostat na takové to návrší v zadu napravo. Nebo podobné místo kde bych to viděl z druhé strany ...


    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    JND: nechci kecat, ale možná tam vede něco lehkého, co by zvládl i nelezec s horním lanem - kouknu do průvodčíka (ale teď jsem mimo Turnov). bacha na lezení po mokrém pískovci, místní "karabiniéři" by ti mohli velmi vyčinit (jemně řečeno) ;-)
    Koupák je k pronajmutí za nesmyslné peníze a špatné smluvní podmínky, vypadá to, že tento rok bude zavřený... :-(
    JND
    JND --- ---
    Ještě by mě zajímalo jak to vypadá z hospodou dole na koupáku.
    Byla tady diskuze,že to končí tak mě zajímalo,zda tomu opravdu tak je nebo ne ....
    Mam to místo místo rád .. i sladké zákusky co jsme tam k pivu snídali ..
    JND
    JND --- ---
    LITTLEFOX:
    Po skalách nelezu,ale chci se dostat na ty vyvvýšeniny právě na te druhé straně. Už jsem na to koukal,v zimě když nebylo na stromech listí a když tam rostou stromy prolezu i já:) V letě si tam někam vylezu .. až bude pršet aby mi nesvítilo slunko do oběktivu.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    JND: z fotky je cítit ta včerejší prádelna, která tam byla (projížděli jsme kolmo) :-) ...taky mám rád tohle místo, ale ještě radši, to mám rád z druhé strany ;-D
    JND
    JND --- ---
    Včerejší Skalák ...
    Provařený místo,ale mam tu skálu rád ...

    JND
    JND --- ---
    FLyFOTO letecká fotografie a video: Český ráj
    http://www.flyfoto.cz/2013/05/cesky-raj.html

    Parádní fota ..
    FLyFOTO letecká fotografie a video: Český ráj
    http://www.flyfoto.cz/2013/05/cesky-raj.html
    JND
    JND --- ---
    Nedělní cesta z hor ...



    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    T_MAX: Diky moc:-)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    HLAVNI_KAT: rika se tomu Kotvici deska :) Petzl to dela pod nazvem Paw .. sezenes to vsude v ruznejch velikostech ..
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Zdravim lidicky. Poradi mi nekdo cesky nazev (a kde sehnat) tohoto?
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Hezké místo na výlet, v týdnu by se tam dalo i přespat a něco opéct...

    Zřícenina hradu Rotštejn













    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    JND: na to potřebuju trochu více času.
    JND
    JND --- ---
    Docela povedený dokument od geologa Václava Cílka. Tenhle člověk má pořadů daleko více a hodně se zabývá i podzemím atd ... http://www.youtube.com/watch?v=Fp4L-0p4Mes
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    JND: vypadá to moc hezky, už aby to oschlo ;-)
    JND
    JND --- ---
    LITTLEFOX:

    Jo jo ,z jedné z těch vyhlídek ...
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    JND: Prachov?
    JND
    JND --- ---
    Ještě z podzimu ...

    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    PASTEL: ta adresa je od důvěryhodných zdrojů, kteří se tím zabývají. nechci to tady moc rozpatlávat, protože nyx je víceméně veřejné místo... dotyčný sběrač si, s prominutím, nasralna hlavu, ale naše justice ho ochrání, o tom žádná!
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    JND: btw. nebylo by to poprvé, co někdo natisknul cedule, že ten a ten krade, dělá podvody a kdo ví co ještě vylepil to po celém městě, a nebylo na tom jediné stéblo pravdy. Už si lidi dali i mnohem víc práce aby někoho očernili. Kdybych si byla tak jistá, že to byl fakt on, tak mu tam ten šutr zajedu hodit taky, ale takhle to nechám na božích mlýnech, když to nevim jistě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam