• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    KOM: ja jsem se rozhodl pro JSON a pouzivam tenhle framework na jeho zpracovani...
    KOM
    KOM --- ---
    Ahoj, dnes jsem si zacal hrat v XCode a mam ideu o jedny aplikaci, co bych chtel vytvorit.

    Potreboval bych pouze nasmerovat a to konkretneji v tomto:
    Zobrazit data, ktera mam ulozene nekde na serveru se dela jak? Parsuju XML nebo mam pouzit treba REST API?

    Diky :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    JACKER: Nejjednodušeji asi takhle... ale víš co...

    ...you'll also need an OSX86 ISO. The group Hazard has put out a good patched Snow Leopard installer that should do fine (just search for it on Google). Of course, if you feel bad about downloading the ISO of Snow Leopard, you could always go buy a copy to feel a bit better, karmically.

    + taky diskuze pod článkem.
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    JACKER: virtualizovat MacOS nebo MacOS do dualbootu coz ti musi dovolit HW a svedomi (licencne to neni v poradku)...
    JACKER
    JACKER --- ---
    Cau, da se nejak programovat pro iPhone z windowsu?
    Nemate s tim nekdo zkusenosti?
    LEETO
    LEETO --- ---
    mam napad na aplikaci na appstoru ani cydii neni takze si myslim ze by to mohlo mit uspech a dost lidi tuto funkci postrada kdyztak nejaky info do posty.
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    DSTEPZ: napr:
    iPhone Style Icon Generator
    http://www.iconj.com/iphone_style_icon_generator.php
    Online iPhone icon maker. Create your iPhone icon in a seconds! [Quirco - iPhone Software, Games & Utilities]
    http://www.quirco.com/iPhoneIcon/Default.aspx
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    pratele, neexistuje prosim nejaka aplikace, ktera simuluje zobrazeni klasicky 57x57px ikony na iphonu (tj vcetne kulatejch rohu a glossy efektu).
    Jinak receno neco, do ceho nacpu JPG a udela mi to preview?
    Diky
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    Ahoj, prave jsem booknul. Listuju pul roku dozadu, ale nedokazal jsem si presne ujasnit co kdo dela, pripadne jestli je freelancer nebo zamestnanec. Pisu jen pro napad toho, jestli se aktivni developeri nechteji trebas napsat na nastenku s kratkym popiskem..?
    ALIJEN
    ALIJEN --- ---
    SATANAS: myslim ze ne, ale ruku do ohne bych za to nedal:)
    SATANAS
    SATANAS --- ---
    nevíte prosím, jestli jsou iphony viditelné pomocí bluetooth i pro telefony jiných značek? párování asi neprojde, ale jenom viditelnost by stačila.
    MALER
    MALER --- ---
    Hledáme iOS vývojáře pro různé naše projekty. Hlašte se pro více podrobností :).
    MALER
    MALER --- ---
    SIRLOON: Asi si fakt musim vybojovat dedikovany iOS device na mrveni:)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MALER: nechci, nechce se mi obihat kolegy kdo mi pujci svuj vlastni iphone :)
    MALER
    MALER --- ---
    SIRLOON: A nechces to vyzkouset? :D
    MALER
    MALER --- ---
    KARYSLAV: Tyjo, ani nevim na cem bych dneska zachytaval a digitalizoval VGA, to uz je trochu oldschool :).
    MALER
    MALER --- ---
    SUPERMARIO: Huh? proste nahravat co se deje na obrazovce pocitace v okne emulatoru, ne?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    SUPERMARIO: IShowU, naprosto v pohode.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    SUPERMARIO: a co zachytávat výstup z portu na nějakým recorderu?
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    SIRLOON: jj, ale z toho emulatoru nam to neleze nic moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam