• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    OUPA
    OUPA --- ---
    PHOTOSPHERE: Diky, fyzika kolizi je pres Chipmunk2D.
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    OUPA: to je pekne. fyzika je cez box2d?
    TIGU
    TIGU --- ---
    Apple Confirms That Its Dev Center Has Been Breached By Hackers | TechCrunch
    http://techcrunch.com/...pple-confirms-that-the-dev-center-has-potentially-been-breached-by-hackers/
    OUPA
    OUPA --- ---
    Hodím sem jen odkaz na naše gameplay video http://youtu.be/9ASUwwFnG0o
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ROTTWEILER: Doufám :) Vycházel jsem ze sample projektu Cocos2d-iPhone, který sám o sobě funguje (než přidám Spine runtime)... Už jsem ale sehnal funkční example (https://github.com/jaanicreations/testSpine/), který mi zbuildit jde. Tak zkusím prozkoumat, čím se ten projekt liší. Bude to nějaká blbost, ale fakt mi to zatím nejde do hlavy :(

    TIGU: Dík za tip. Používám na screenshoty normálně SnapNDrag (přijde mi to pro následný upload pohodlnější než sejmout obrázek na desktop / do schránky) - ty nepěkné ořezy vznikly kvůli mé nepozornosti a druhému monitoru (jinak jsem se snažil, aby bylo vidět všechno ohledně těch chyb).
    TIGU
    TIGU --- ---
    LOJZA: Jinak pro screeny - CMD+Shift+4 a následně mezerník (změní se mód) a klik na okno.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    LOJZA: To zase chybí třída z cocos2d, ten přidaný máš? :-)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ROTTWEILER: Díky, přidal jsem, asi to něčemu pomohlo, ale pořád nejsem u cíle.
    Z toho mixování Cčka a Obj-Cčka jsem nějaký zmatený :/ Co tyhle dva problémy..?



    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    LOJZA: Máš přidanou závislost na CoreText.framework?
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Nezkoušel jste někdo rozchodit Spine runtime pod Cocos2d-iPhone?
    Nejde mi zbuildit ani ten jejich example a nevím si rady s chybami, co hlásí linker :(
    Pokud by někdo věděl, co s tím, budu vděčný za efektivní pomoc.

    TIGU
    TIGU --- ---
    PAGAN_DARKEN: Víceméně to je napsané v tom návodu také :)
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    Já nevím, já bych asi standarně zkusil stáhnout ispw posledního iOS 6 a nainstalovat to přes iTunes výběrem souboru...
    TIGU
    TIGU --- ---
    ROTTWEILER: Takže přesně stejně, jako jsem instaloval iOS7, protože mi házel Restore update ... fajn.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    TIGU
    TIGU --- ---
    ROTTWEILER: Jako určitě to jde nějakými tooly "donutit" k instalaci nižších verzí, ale oficiálně a jednoduše to nejde. Viz text na developer účtu: "This is a pre-release version of iOS 7 beta for iPhone and iPod touch. Devices updated to iOS 7 beta can not be restored to earlier versions of iOS."
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    TIGU: Vrátit to jde.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    TIGU: Dobře, děkuji za rychlou reakci.
    TIGU
    TIGU --- ---
    SPAULDING: Máme, ale pokud ho chceš jen protože se ti líbí, tak bych být tebou počkal. Vrátit to nejde a zatím je opravdu dobrý důvod, proč je to pouze pro developery. Je to pomalé a plno věcí tam nefunguje tak, jak bude ve finální verzi. Budeš trpět, pokud to chceš používat jako klasický telefon.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Zdravím pánové. Doufám, že nedostanu ban, filtroval jsem diskusi a nedobral se odpovědi.
    Nemáte někdo k dispozici apple ios developer account? Jsem ochoten zaplatit, jde mi o ios 7. :)
    Předem díky za odpověď.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Tohle jsem uz googlil. Vetsinou jde o anonymizery a proxy clienty, ne proxy servery. Ale dik na kazdy pad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam