• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    TIGU: Vrátit to jde.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    TIGU: Dobře, děkuji za rychlou reakci.
    TIGU
    TIGU --- ---
    SPAULDING: Máme, ale pokud ho chceš jen protože se ti líbí, tak bych být tebou počkal. Vrátit to nejde a zatím je opravdu dobrý důvod, proč je to pouze pro developery. Je to pomalé a plno věcí tam nefunguje tak, jak bude ve finální verzi. Budeš trpět, pokud to chceš používat jako klasický telefon.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Zdravím pánové. Doufám, že nedostanu ban, filtroval jsem diskusi a nedobral se odpovědi.
    Nemáte někdo k dispozici apple ios developer account? Jsem ochoten zaplatit, jde mi o ios 7. :)
    Předem díky za odpověď.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Tohle jsem uz googlil. Vetsinou jde o anonymizery a proxy clienty, ne proxy servery. Ale dik na kazdy pad.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    GIOMIKY: google tether ios vyhodi hromadu odkazu, google proxy ios dtto, vcetne seznamu typu 5 best proxy apps for iphone. zkusenosti nemam zadne, nikdy jsem nepotreboval, ale nez nahanet nekoho, komu se bude chtit buildovat ti ad hoc build nejakeho open sourcu, bude myslim lepsi to vyzkouset :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Aha. No ja prave nejaky proxy server pro ip hledal, ale nenasel. Nevis o necem? Kdyz jsem hledal proxy, tak jsem nasel akorat spoustu anonymizeru. :(
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    GIOMIKY: no tak zkompilovat ti to muze uplne kazdy, kdo je apple dev, ale ty to u sebe nespustis, pokud nemas provisioning profile, to znamena ze bys musel nekomu dat uuid, ten by si te musel zaregistrovat jako sve zarizeni atd...

    pokud "nainstalovat pres jb" znamena, ze mas jailbreaknutou masinu, tak si stahni uz nejakou hotovou tetherovacku, afaik jich je dost
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SHIGORBIRDMAN: aha, ja tomu nerozumim, chapal jsem, ze je to slozity, ale nevedel jsem, ze je to nemozne. tedy jestli tomu dobre rozumim, tak to nefunguje tak, ze bych dostal balik a ten nainstaloval pres jb?!
    potrebuji to do prace, mame restriktivni, logujici proxy a chci ji tetheringem obejit.
    Dik za odpoved.
    OOPS
    OOPS --- ---
    Resili jste nekdo OCR na iOS? Kterou lib jste pouzili? Dik.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    na co ti to bude, kdyz nemas dev certifikat?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Cau, neumel byste nekdo zkompilovat tohle tabi-proxy?
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    OOPS: Jo to vím, ale já bych potřeboval spíš 3d canvas v html dokumentu, ludei pokud vím klasický DOM nemá :(
    OOPS
    OOPS --- ---
    PAGAN_DARKEN: to se nevi, ale rumors jsou ze prej ne, kazdopadne Ludei podle vseho umi WebGL pro appky na iOS a Androidu
    We love HTML5 games - Ludei
    http://www.ludei.com
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    Nevíte jestli se pro iOS7 konečně plánuje nativní WebGL i mimo iAd?
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    TIGU: dekuju!
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    Je mozne aby se vytvoril novej reminder s datem, casem a upozornenim z vlastni aplikace?
    AILAS
    AILAS --- ---
    Máte někdo zkušenost s text to speech knihovnou která umí češtinu?
    SENIN
    SENIN --- ---
    tak pridat mi ho musi garant, tak diky za pomoc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam