• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    Tak nasa hra, ktoru som spominal pred casom je konecne v appstore. Tak ak mate male deti, dnes sme v zlave :) Stahujte, dajte vediet co na to hovorite, ako sa to paci vasim detom atd. Dakujeme za podporu :)

    Link: https://itunes.apple.com/us/app/mr.fox-and-shapes/id699401915?ls=1&mt=8
    Web: http://www.mrfoxandshapes.com
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ROTTWEILER: no co vim u nas tak se to obcas deje. obcas to sestreli three20, obcas neco nativniho. je zajimave, ze ten samy crash, je na ios 5 crash, ale na ios 6 a dal to je out of memory
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Chtěl bych se zeptat autorů iOS aplikací, kteří pády. Taky máte pády aplikací, které nedávají žádný smysl a dle stacku to padlo někde úplně mimo kód vaší aplikace?
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    MATESISKO: Koukám na to, co mi ale zaručí, že tam nebude stejný problém s rychlostí? Protože stahování se tam volá úplně stejně jako na holém NSURLSession. Jde mi o to že já potřebuju stahovat soubor na pozadí. Během stahování musí jít aplikace používat a taktéž musí být možné ji opustit a zase se do ní vrátit. Proto používám [NSURLSessionConfiguration backgroundSessionConfiguration:@"foo.bar"];
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    LWEEK: AFNetworking wrapuje systemove knihovny, niceho se neboj.
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    ROTTWEILER: Díky. AFNetworking znám, ale chtěl bych použít frameworkovou knihovnu, když už tam je. Navíc co sem koukal na develop foru, tak se AFNetworking a iOS7 ještě úplně stoprocentně nerozumí. Respektive rozumí, ale jsou tam problémy.

    Na jednu otázku sem už našel poloviční odpověď. Počet simultáně stahovaných souborů se dá pomocí parametru HTTPMaximumConnectionsPerHost, ale funguje to jen když jsou soubory z jednoho zdroje. Po dalších odpovědích pátrám. :)
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Zdravím, nemáte někdo už zkušenost s NSURLSession? Řeším dvě věci.

    První věc je, jak správně stahovat na pozadí víc souborů. Tedy jak udělat frontu a ideálně jak ovlivnit kolik souborů se bude stahovat simultálně. V tuhle chvíli se mi to povedlo udělat tak, že stahuje tři soubory najednou. Nezjistil sem, jak počet ovlivnit. Ideálně bych totiž rád aby stahoval po jednom.

    Další věc kterou řeším je to, že stahuje občas kurevsky pomalu. Zkusil sem u NSURLSessionConfiguration změnit typ spojení na Video s zoufalým doufáním že to dostane vyšší prioritu, a .. asi ne.

    Přijde mi že NSURLSession je jedna z nejvíc bomba věcí v iOS7, ale taky zdaleka nejvíc záhadná. Ani v iOS7 programming coobook se tomu pořádně nevěnují ... vlastně se tomu v té knize nevěnují vůbec ... :P
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    HORST_FUCHS: hele zkus si dat lokalni nastaveni na anglickou klavesnici. ty xp mas cz?
    MICCY
    MICCY --- ---
    Zdravím, máte někdo zkušenosti s J2ObjC?
    Hlavně jaká jsou omezení a zdali se dá plně nahradit Objective C?

    Dík za info, případně linky.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    HORST_FUCHS: máš poslední itunes? vyšly někdy minulej týden cca..
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    HORST_FUCHS: a pise to proc se neda pripojit? tohle je jako kdybys rekl ze neco nefunguje protoze to je rozbity ale nerekl co je rozbity
    LUCASITO
    LUCASITO --- ---
    SLASH: Pravé potrebuju ještě řešit lokaci odkud byla app instalována, asi nejjednodušší mi nakonec vyšla varianta base64(time|ip), diky
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    preco, nahodou spritekit + uikit mi pride velme dobre kombo na jednoduchsie hry. parada a velke vitane plus!
    VFISA
    VFISA --- ---
    Apple Market Share: Facts and Psychology | Monday Note
    http://www.mondaynote.com/2013/09/15/apple-market-share-facts-and-psychology/
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    nebo cemkoli jinem, co mu umozni hru s minimem prace vydat i nekde jinde.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    LWEEK: Asi tak a stejně kvůli podpoře to nikdo nepoužije a raději sáhne po Unity.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Kazdej, kdo chtel delat na ios hry, je uz dela. Z toho frameworku je zajimava akorat ta podpora pro ovladace (steve jobs se musi smazit vzteky), jinak pokud vim tam neni nic zvlastniho
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Koukal sem, že v iOS7 je komplet nový framework na tvorbu her i s podporou HID. Sem zvedav kolik lidí se pustí do vývoje her :) knihovna je dostupná i pro Mawerick.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam