• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    AILAS: Ja pouzivam script, ktery mi incrementuje cislo buildu:

    #!/bin/bash
    if [ "${CONFIGURATION}" = "Release" ]; then
    buildNumber=$(/usr/libexec/PlistBuddy -c "Print CFBundleVersion" "$INFOPLIST_FILE")
    buildNumber=$(($buildNumber + 1))
    /usr/libexec/PlistBuddy -c "Set :CFBundleVersion $buildNumber" "$INFOPLIST_FILE"
    fi
    AILAS
    AILAS --- ---
    MATESISKO: Je pravda, že Xcode asi nic jiného nedělá. Dík.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    AILAS: Neresil jsem ale zkusil bych editovat plist
    AILAS
    AILAS --- ---
    Je možné při kompilaci pomocí shell scriptu před kompilací nastavit bundle identifier?
    Samozřejmě ho můžu přenastavit v Xcode, ale rád bych to měl v rámci určitých splněných podmínek a dalších návazných věcí při kompilaci scriptem.
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Zdravím všechny!

    Napadlo mě, že by se někomu mohlo hodit se seznámit s vývojem aplikací pro Apple Watch. V takovém případě bych rád osobně pozval na svuj první seminář pod záštitou Ilumia. Kurz je určený spíš pro produkťáky a dev team leadery. Na své si přijdou i vývojáři, kdož jsou ve vývoji - tedy junioři.

    Jak z nápadu udělat aplikaci pro AppleWatch - IlumioIlumio
    http://www.ilumio.cz/jak-z-napadu-udelat-aplikaci-pro-applewatch/

    Pěkný den! :-)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    22DAEMON: Peníze nejsou relativně problém? Co je relativně? V kontextu, že vás opustil vývojář si to lze vyložit, tak že jste mu neplatili.
    FTN
    FTN --- ---
    Zdravím všechny! Sháním doporučení, nebo někoho, kdo by byl schopný napsat aplikaci pro iOS. Je to práce pro malou reklamní agenturu a klientem je realitní společnost. Takže se jedná tuším o napojení na vyhledávání realit, které jim už teď funguje na webu. Grafiku bude nejspíš řešit ta reklamka. Problém je, že by totéž potřebovali pro Android. :) Díky moc za případné tipy!
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    MALER: Apple takovou aplikaci neschválí. Pokud většina funkcionality závisí na HTML, pak by to měla být mobilní webová apka a instalovat se z webu (přidáním ikony na plochu).
    MALER
    MALER --- ---
    SNad mistni opravdove vyvojare neurazim - mate nekdo zkusenosti s "klikatory" na vytvoreni jednoduchych appek? Konkretne hledam reseni, ktere mi umozni udelat nejaky obsah (PDF, HTML) offline (soucast appky pri stazeni z App Store) + formular, co by umel odeslat fotky na server. Prijde mi, ze vetsina klikatoru jsou pouze vice ci mene sofistivovane pohledy na stranky ktere jsou na webu, tzn. pro svou funkci vyzaduji pripojeni. Ja potrebuju aby sebou appka nesla obsah, ktery bude dostupny i bez pripojeni (navod).
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    LUCIEN: měli tam bug v souvislosti se zavedením nových technologií pro iOS 9. Nově lze do testflightu posílat iOS9 buildy .. umí to už i app thinning.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MATESISKO: Dik, nakonec se tam po 15min zas objevil. Divny.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    LUCIEN: Nestalo. Jedine reseni bude asi zmenit cislo buildu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nestalo se vam nekdy, ze jste do testflightu nahrali build, ten se tam zobrazil jako prepare a pak zmizel? Kdyz tam chci nahrat ipa znovu, tak mi to samozrejme pise, ze takova verze tam uz je... weird.
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    SIRLOON: Nevím, je to první dev beta, takže se očekává že bude nasty. Nicméně Swift 2.0 je podle mne pěkný dospělý jazyk. 1.0 byl nic moc, 1.1 žádná velká změna, 1.2 je už dost použitelný a 2.0 doplňuje co chybělo. Co je pecka, napodzim bude uvolnený jako Open Source pro Linuxáky. Nevím co na to Linux svět, ale šanci to má.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    LWEEK: to uz je dvojka? jak moc to je vyladeny? abych netahal macbooka ze supliku predcasne...
    AILAS
    AILAS --- ---
    LWEEK: Já uvidím swift raději až tak za 2 roky :-)
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Jak sem tu posledně psal tuhle otázku: LWEEK tak odpověd je taková, že Swift 1.2 to prostě neumí ... aaale Swift 2.0 ano. :) Swift 1.2 totiž neumí dědit protokoly. Ale potvora to neřekne.
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    SIRLOON: Nejnovější 8.3
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    LWEEK: jakej ios?
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    AILAS: Nope. Vlastně je to ojedinělé hlášení ale potřebuju si ověřit jestli to postihuje všechny iPad 2 nebo jestli jde o nějaký defekt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam