• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    LWEEK: Dekuju za ochotu, uz se nam povedlo rozbehat tu replacement appku od kolegy a tudiz ta moje uz neni potreba :)
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    PSYCHO: V jaké fci v controlleru voláš načítání?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    LWEEK: Nejaka rada jak to obejit? Idealne nejak pozdrzet spusteni toho webview?

    Popravde ja jsem hovno koder, tohle je proste neco co jsem poskladal ze stackoverflow/googlu protoze jsem to potreboval :))
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    PSYCHO: Zní to jako race condition. Že se snažíš naˇcíst ten web a ještě neni komponenta ready. Ten webView se totiž embeduje tak bacha na to.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Ted si s tim hraju a je to 50/50, bud to po restartu tu stranku nacte, nebo ne a ani po ty minute pri refreshi taky ne.
    Kdyby nekdo chtel zdrojaky, tak posta.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATESISKO: WK u te moji appky, u te co psal kolega netusim, od te mam jen ipa, nicmene problem stejny.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    PSYCHO: pouzivas UIWebView nebo WKWebView
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Ahoj, mam takovej dotaz, jestli se s tim nekdo nesetkal.

    Mam appku, uplne stupidni, je to jen webview browser na konkretni stranku osekanej o ovladaci prvky.

    Appka se normalne pusti, otevre co potrebuju, vsechno beha.
    Kdyz tu appku pustim v Single App Mode pres configurator/JAMF, tak nenabehne, stranku neotevre.
    Ma nastavenej i auto reload stranky po minute, stejne se nerozbehne. Proste to vypada, jak kdyby s Single App Mode nekomunikovala s netem.

    iPad pripojenej k netu je, kdyz poslu nejakej command z JAMFu, tak poslechne okamzite.

    Fakt si s tim nevim rady. Ta appka driv fungovala v pohode, ted nefunguje.
    A je to pripad vice in-house appek.

    Nesetkal se s tim nekdo?

    PS: Safari v Single App Mode bezi v pohode.
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Zdravím, nevyužil by někdo znalosti zkušeného iOS vývojáře (9 let praxe)? :) Corona mi zabila projekt, tak se pokoukávám. Nabízím poradenství a programátorské služby. Krom vývoje iOS zvládám i vývoj Androidu (2 roky praxe) a mnoho dalšího.
    JINX
    JINX --- ---
    Existuje prosim nejaky videokurz zamereny na vyvoj pro iOS (pripadne i MacOS)? Hledam neco podobneho napr. https://frontendmasters.com
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Hledal jsem API, který by mi umožnilo v nákupním procesu v appce předvyplnit shipping adresu z kontaktů stejně, jako to dělá Safari, ale nenašel jsem k tomu žádný rozumný info. Jde to vůbec?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MADBANANA: debug. Meli sme s tim kdysi taky problem
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    MADBANANA: Muzes si stahnout container a bliz prozkoumat, co presne ti bobtna. Jak na to mrkni tady: https://stackoverflow.com/...-created-on-a-device-by-the-ios-application-im-developing-on-w/28161494
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Děje se mi, že appka bobtná a nesmyslně roste Documents & Data, až sežere veškerý místo v telefonu a Settings mě nabádá k Manage Storage v Settings. Sváděl jsem to na kešování AlamofireImage, ale nepodařilo se mi to eliminovat. Nicméně se ukázalo, že se to děje jenom při deployi z Xcode do iPhonu. Když udělám archiv a nahraju ho přes TestFlight nebo Diawi, tak se Documents & Data drží umírněně v řádu jednotek megabajtů. Máte někdo tip, co to může způsobovat?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    GYGAL: Tak treba do mapy.cz jde importovat gpx (teda naimportujes pres web a do apky se syncnou.
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Prosím o radu. Sháním ekvivalent Locus Maps pro iOS. Zejména mi jde o možnost importu externí databáze v řádu 20k bodů v mapě.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MADBANANA: Original a nemam s nim problem.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jaký používáte lightning kabely na vývoj? Ty originální od Apple se vždycky po čase nějak poserou a už přes ně buď jenom nejde nahrát appku z Xcode do iPhonu nebo ani nejde nabíjet.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MADBANANA: Tak nakonec to celkem obstojně řeší tahle knihovna, i když pár detailů tam stejně budu muset nějak dohackovat.
    GitHub - rickytan/RTRootNavigationController: Implicitly make every view controller has its own navigation bar
    https://github.com/rickytan/RTRootNavigationController
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam