• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CASTER: temer neustale jsem neco opravoval a snazil se pomahat co to jen slo...
    CASTER
    CASTER --- ---
    RUTHLESS: a pouzival si ho nebo ti ho vzali pro neaktivitu?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CASTER: hele, prijde mi, ze se jim to sere. mne treba SU sebrali uplne... coz nechapu. zatim jsem o to nebojoval, ale jak nebudu mit co na praci, vrhnu se do nich :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Hm tak s tou editaci to mam tak, ze u nekterych venues edit link vidim, u jinych ne. Asi nejaky lock.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CASTER: co se tyce pravidel pro prahu, ano. je to na superuser foru... procti a uvidis :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    aha tak odpovim si na vetsinu sam http://wiki.checkni.se/index.php?title=Foursquare:Jak_pojmenov%C3%A1vat_a_za%C5%99azovat_venues

    ale co sem zatim docetl tak editovat bych mel primo, akorat to nevidim
    CASTER
    CASTER --- ---
    Tak mi konecne hodili to SU1. Mam par otazek.
    - zda se mi to, nebo nemuzu furt editovat venues, ale jen delat suggesty a schvalovat (cizi?) suggesty?
    - jsou pro Prahu nejaky ustaleny pravidla jak vyplnovat mesto (Praha/Praha X/Prague/Prague X?) a State? Pripadne Crossstreet?
    - nejake forum pro ceske SU?
    APIN
    APIN --- ---
    Foursquare má 3 miliardy check-inů, investici ale shání marně | Tyinternety.cz
    http://www.tyinternety.cz/novinky/foursquare-ma-3-miliardy-check-inu-investici-ale-shani-marne-8198
    XSI
    XSI --- ---
    RUTHLESS: To je divný. A když se podíváš do profilu - mezi Badges a History napravo to píše superuser level, pokud jsi SU. Ani tam nic?
    Popravdě jsem ještě neslyšela o tom že by někomu odebrali SU.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    XSI: hazi me to na domovskou...
    XSI
    XSI --- ---
    RUTHLESS: Dostaneš se na https://foursquare.com/admin/ ?
    Pokud ano, tak to jenom překopali oproti tomu, na co jsi byl zvyklý...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Cus, je mozny, ze mi byl odebran satus "superuser"? nejak uz nemuzu to, co jsem mohl driv...? a to jsem nebyl nijak neaktivni a staral jsem se o to pomerne casto a radne.
    EDASX
    EDASX --- ---
    zmen si heslo a koukni do nastaveni na webu, jaky aplikace si povolil a zakazal
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jo pres web uplne v pohode...
    EDASX
    EDASX --- ---
    asi spatnej mail nebo heslo, pres web se urcite prihlasit jde? .)
    CASTER
    CASTER --- ---
    HAVANA: urcite to nenatahalo zalohu z google account? kazdopadne bych to zkusil jako prvni vec.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    CASTER: je to nova instalace na cisty romce...
    CASTER
    CASTER --- ---
    HAVANA: jestli je to android tak zkus vymazat data a cache aplikace (nekde v settings / applications najit 4square a pak tam bude mit na to tlacitka.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    dobra rada nad zlato :D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    HAVANA: kup si iphona! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam