• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    Spriznena (vlastne stejna) stranka na fb:
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106853396032726

    Proběhlé párty včetně fotek jsou na nástěnce
    rozbalit záhlaví
    LEVI
    LEVI --- ---
    DAYSIR: Ten hotel je dobry, jen zly velkokapitalista majitel to kurvi cim dal tim vic. Jako katovani kostu je jedna vec, ale vylozene picoviny jsou vec druha :-(

    Ale chlasta se tam dobre :-)
    Na pracovisti jsem rovnez nikdy s nikym nic nemel, ale povedl se mi tam nejlepsi kseft meho zivota, kdy jsem Amikovi v nouzi prodal dva kondomy za 200,-
    Ty dve stovky jsem pak vzal a koupil za ne Havajskou kosili, tu jsem smenil s Petrem Podlesnym za uplne novy 21 palcovy teleskop :-) Ten ted nosim o svatcich a k obleku...
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    DAYSIR: myslíš něco jako.... podrážděný pan Pepa prudkým pohybem protrhl pokojské pyjama. Pan Pepa prohnul pokojskou přes pohovku, ... atd. :o))

    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    mají je i v malých a špatných hotelech. Já s Levim jsme na to odborníci.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    uklízečky ve velkých hotelech (a la Hilton) rozhodně uniformy mají
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    HAC: Tak nevím, jestli uklízečky, ale japonské lolitky určitě... ;)))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PERTAKOIN: v jedné z bočních ulic na Ječnou jsou dva takové bazárky, tak v jednom z nich jich mají plnou bednu :)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    PYVERRN: No co Ty víš, třeba ho ještě využiješ ;) Já jsem taky oproti všem předpokladům využila kostým jeptišky už dvakrát a teď to vypadá jako moje jediná možná varianta na faráře i uniformy ;-)

    HAC: No já si vždycky představím Nohavicovu Bláznivou Markétu co v podchodu své oranžové blůzy rozvěsí, a v těch vidím oranžové reflexní vesty zametačů ulic... Tak to je pro mne uklizečská uniforma. Ale sama za sebe to spíš vidím na nějakou sekretářku typu stará panna... Jen někde sehnat dostatečně příšerné brýle.
    HAC
    HAC --- ---
    EETEE: Od kdy maji uklizecky uniformy?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    EETEE: pockej az bude genevieve online, a pak se domluvime na novinkach... :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    PYVERRN: No proto! Už mi neber moje uniformy! ;-) Původní záměr byl jakákoliv uniforma od vojáka po uklízečku!
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    Levi, tohle mi nedělej, já se nemůžu v práci tak nahlas tlemit :o))))
    LEVI
    LEVI --- ---
    HAC: mam sve metody, jak se vyporadat i s kvalitnimi ;-)
    HAC
    HAC --- ---
    LEVI: Prehledl jsi slovo"kvalitni" ja si samozrejme moc dobre pamatuji jak to dopadadlo, kdyz se na tebe aplikuji nekvalitni pouta a proto bych nechtel tu chybu opakovat. Zvlaste kdyz by to melo tak straslive nasledky jako tva ucast na uniform party.
    LEVI
    LEVI --- ---
    PYVERRN: Vyborne, tak to zari by sedelo i s proklamovanou upoutavkou :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PYVERRN: tusim ze zari je neobsazene (rijen a listopad ano, organizatori maji narozeniny a povybirali si sva temata... :-D )
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    LEVI: OK... cervenec party asi nebudou (pres leto asi ne, ale podle zajmu se uvidi..)

    ale zarezervujeme ti jiny termin... :-D
    LEVI
    LEVI --- ---
    PYVERRN: nacvicino uz neco mam, nebude to stripper copuv prvni pripad, ale je treba vyrysovat a na to jsou dva mesice malo. Navic v cervnu je zkouskovy a stripper cop potrebuje pohnout trochu se skolou, aby jednou dostal to teply misto v kancelari, co o nem vzdycky snil ;-)
    Takze cervenec nejdriv. Jdu si koupit karnitin :-D


    HAC: Pche. Jak jiz zjistili na me narozeninove party, pouta jsou neco, co ME nezastavi :-)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    HAC: Nebo rovnou pozvat nějakou slečnu, co se z uniformy svlékne bez keců ;o)
    HAC
    HAC --- ---
    PYVERRN: ja bych to nevidel s uniform party tak tragicky. Jen budeme muset Pyverrne opatrit nejaka kvalitni pouta, pripoutat Leviho pred party k nejake masivni zazdene trubce nekde ve sklepe a pak byt strasne "prekvapeny a smutny" ze Levi na party neprisel. A tudis teda na ten amaterskej striptiz vylosovat nejakou slecnu. :-)))
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    LEVI: OK, beru zpet, uniformovana party bude, ale slibujes ze za stripper copa fakt pujdes? :-D mame zlaty hreb vecera panove a damy... :-D

    lol, jsem malem spadl ze zidle... :-)

    cili, Levi, jdes do toho? a budou ti stacit dva mesice na nacviceni, v tomhle pripade jsem ti ochoten tu party udelat hned jako dalsi... :D
    LEVI
    LEVI --- ---
    XTREE: jasne a jeste tu mam misto na grilovane kure a basu lahvacu ;-)
    XTREE
    XTREE --- ---
    LEVI: mohu si k vam odlozit sve boa ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam